Угорщина стане гостею Місяця авторських читань

Цього року фестиваль відбуватиметься онлайн з 1 до 31 липня

Місяць авторських читань 2020 відбудеться у Львові, в Україні, в онлайні – а отже, всюди, де ви захочете почути і побачити сучасну європейську літературу! З огляду на пандемію, МАЧ 2020 змінює формат: Місяць авторських читань у Львові, найбільший транскордонний фестиваль Центрально-Східної Європи, відбудеться у 2020 році з 1 до 31 липня повністю у форматі онлайн.
«Почесною гостею МАЧ 2020 буде Угорщина, а у домашній лінії цього разу ми презентуємо чеських, польських та українських авторів і авторок. Щовечора о 20.00 та о 21.30 запрошуємо слухати, дивитися, запитувати, знайомитися, читати і чути світ навколо нас», – наголошують організатори фестивалю.
Цікаво, що останні два роки усі події фестивалю уже транслювали наживо, але тепер ситуація призвела до кардинальних рішень. Тож у 2020-ому через прямі включення з Брно, Будапешту та усієї України організатори намагатимуться підтримати і продовжити традицію фестивалю «теплих контактів» – навіть не зважаючи на соціальну дистанцію. Нижче переглядайте повну програму фестивалю та розклад онлайн-трансляцій, аби ви могли запланувати у своєму календарі приємні вечори вдома чи на природі з переглядами авторських читань Софії Андрухович, Їржі Гаїчека, Дьордя Шпіро, Марини Гримич, Шєпана Твардоха, Андрія Бондаря, Лайоша Парті Нодя, Тамари Горіха Зерня, Яна Немєца, Ілларіона Павлюка, та багатьох-багатьох інших.
Міжнародна мобільність і безпосередній обмін сусідських культур, перервані всесвітнім карантином, лежали у засновках фестивалю МАЧ. І саме тому, що його творці цінують міжкультурний діалог і можливість поділитися одне з одними своїми страхами і надіями через мистецтво слова, вони вирішили скористатися технологіями, і зберегти тяглість фестивальної традиції. Будуть найрізноманітніші гості, вже є свіжі переклади, будуть кваліфіковані модератори, вже є інтерв’ю, будуть радіоподкасти, і – хотілося б сподіватися – будуть чуйні і критичні, старші і молодші глядачі і глядачки. Цього року партнерами з поширення трансляцій зголосилися бути не лише медіа, але і колеги з інституцій культури – Львів – Місто літератури ЮНЕСКО, Інститут стратегії культури, Палац культури ім. Гната Хоткевича, дипломатичні представництва України закордоном та Український Інститут. Тепер, коли ми вимушені заміняти персональний контакт і обійми при зустрічах на фестивалі цифровими форматами, така солідарність – навіть дистанційна – дуже важлива.
Отож, #мачisnevertoomuch, і побачимося в липні!

Детальнішу інформацію про фестиваль, події, гостей можна дізнатися на сторінках facebook.com/misyacavtorskykhchytan/, youtube.com/channel/UCUJ79yaVOQs4DVRgnORDrTg, у Instagram @authors_readings_month, на telegram @MARinLviv
Також долучайтеся до події, щоб отримувати сповіщення: facebook.com/events/556320381913293/
Проєкт підготовлено за підтримки Українського культурного фонду. Позиція Українського культурного фонду може не збігатись з думкою авторів.
Організатори МАЧ 2020: Мистецька рада «Діалог», Видавництво «Вітряні млини».
Фестиваль підтримують: Львівська міська рада, Львівський академічний драматичний театр імені Лесі Українки, Чеський центр у Києві, Польський Інститут у Києві, Генеральне консульство Республіки Польща у Львові. Медіа-підтримка: Український Інститут, Інститут Стратегії Культури, Львів – Місто літератури ЮНЕСКО, Палац культури ім. Гната Хоткевича.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
11.5631 / 4.09MB / SQL:{query_count}