«Сутність» Тараса Гайди

До 29 червня у SOVA Space триває виставка столичного художника

Лише тиждень у львівському арт-просторі SOVA Space буде представлений персональний проєкт київського художника Тараса Гайди «Сутність», кураторками якого стали Дар’я Біленко і Марта Троцюк. Це вже друга виставка автора, який львів’яни мають змогу обачити – у 2019 році відбулася перша під назвою «Мімікрія». В проєкті «Сутність» автор продовжує розвивати притаманні його творчості теми, проте нині виходить на більш чуттєвий рівень в питаннях дослідження самоідентифікації та самовтілення.
Ця збірка робіт Тараса Гайди є дослідженням власного Я, зануренням у глибини підсвідомості. Завдяки інтуїтивному мисленню автор зображує ситуації та образи, рефлексуючи на пережиті емоції, відчуття та сценарії власних життєвих подій. Часто людина стає заручником пережитого досвіду, постійно повертаючись до нього, картаючи себе або ж ностальгуючи, подумки переживаючи його знову і знову.
Навіть у дорослому віці, ми перебуваємо в процесі безперервного пошуку комфортного емоційного кокону, який би захистив та відмежував нас від життєвих проблем і навантаження хоча б на деякий час. В одній з робіт проєкту закладено саме такий досвід автора – туга за безтурботним моментом з дитинства, який вислизнув як сонячний зайчик, проте залишив у підсвідомості незгладимий слід. В інших художник втілив щемку тему відчуження та шлях до самовтілення, намагання відмежувати власне Я від Я колективного, вивільнити свою сутність.
В проєкті «Сутність» закладено багато особистого досвіду художника, який через процес сублімації уособлюється в роботах – вся внутрішня напруга, страхи та роздуми трансформуються в енергію творчості.
Оглянути роботи можна щоденно з 14.00 до 20.00 у SOVA Space (пл. Міцкевича, 8, 4 поверх). Задля безпеки відвідувачів тут дотримуються усіх рекомендованих МОЗ санітарних норм: відчинені вікна запезпечуютьвентиляцію приміщення, на вході на вас чекатиме антисептик для дезінфекції рук, не забувайте прихопити із собою медичну маску.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
11.8826 / 4.07MB / SQL:{query_count}