Антивірусне ворожіння 2.0 від Олега Скрипки

21 червня у найкоротшу ніч року музикант проведе онлайн Vechornytsi

Уже 21 червня, о 19.00 у День Літнього Сонцестояння, Олег Скрипка знову збирає всіх онлайн у компанії молодих натхненних чарівниць – Яни Брилицької, Navka та Uliana Royce, творчість яких сповнена таїни, містики і ультрамодного сучасного звучання! Окрім них гостей вечірки здивує ще й надзвичайний гість-сюрприз.
Саме у цю ніч в Україні здавна відзначали свято Івана Купала. Такі дні завжди вважалися особливими, і мали містичне значення... Ця купальська ніч відзначається і досі за старим стилем. Причому свято сонцестояння мають майже всі народи світу. Бо повсюди сонце є панівним владикою над усім живим, і його зеніт означає найвищий розквіт всіх сил природи. Тому і дотепер у нас свято сонцестояння асоціюється з поклонінням силам природи, а дівчата і досі часто практикують обрядове ворожіння.
Це буде вже четвертий концерт у форматі, який так всім полюбився – онлайн-бенкет: музика, спілкування та смачне вино, яке об’єднує музикантів та їх фанів з усього світу – з України, Німеччини, Ірландії, Італії, Португалії, Ізраїлю, США, Канади. Також усі глядачі можуть поставити свої питання під час ефіру та гарно провести час!
Трансляція події вже традиційно відбудеться з концерт холу VV22 на PlayitPlay.com. Взяти участь у перегляді концерту можна безкоштовно. Також, усі бажаючи можуть підтримати організаторів події та профінансувати записи нових пісень, зафондувавши будь-яку суму за цим рахунком: 5168745300460083 Скрипка О.Ю. ПриватБанк.
Долучитись до події можна також тут.
Після найдовшого дня року настає найкоротша ніч, сповнена магії. Розпочніть її разом з зірками!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4230 / 3.96MB / SQL:{query_count}