У День родини театр іде до вас!

Вже цієї неділі львів’яни матимуть нагоду насолодитись виставою просто в своїх дворах

У неділю, 17 травня, в декількох районах Львова відбудеться показ вистави просто неба. Мобільний спектакль влаштовують Інститут стратегії культури та Львівський театр ляльок.
Упродовж дня виставу покажуть в декількох районах Львова: о 12.00 на вул. Мазепи, 18 (район Топольної), о 14.00 на вул. Суботівській, 9  (Левандівка), о 16.00 на вул. Чукаріна, 24-26 (Сихів) і о 18.00 на вул. Бойківській, 5В (район «Горіхового гаю»).
«Театр іде до тебе» – це спільний проєкт Інституту стратегії культури (ІСК) і Театру ляльок, що реалізовується в межах програми «Львів 2020: Фокус на культуру». Це надзвичайна нагода для глядачів зустрітися з театром після тривалої перерви – наживо, а водночас і «дистанційно», із дотриманням усіх правил послабленого карантину, зокрема відстані між глядачами й акторами. Дійство відбуватиметься на розкладній сцені у дворах, які добре оглядаються з вікон і балконів будинків. Тож маленьким (як і великим) глядачам не треба буде виходити на вулицю: вони зможуть бачити виставу з дому. Постановку адаптували під специфічний формат: скоротили тривалість, використають найбільші за розміром ляльки й декорації. Ведучою театрального свята буде Марта Більська.
Такий мобільний формат у прямому й переносному значенні дозволяє зробити мистецтво ближчим – «прийти» до глядача під вікна. Цим проєктом ІСК започатковує традицію «точкових» культурно-мистецьких  заходів у нетрадиційних локаціях: разом із промоцією культури це сприяє втіленню принципу децентралізації у Львові, коли акції відбуваються не в центрі міста, як звично, а в різних його районах.

Інститут стратегії культури (ІСК) – це муніципальна інституція, створена для координації процесу реалізації та моніторингу Стратегії розвитку культури міста Львова 2025. Місія Інституту стратегії культури: аналітична підтримка інституцій та ініціатив, які діють у сфері культури, підвищення інституційної спроможності та сприяння розвитку потенціалу культурних середовищ Львова.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.2807 / 3.97MB / SQL:{query_count}