Як Віктор Винник і «МЕРІ» стали батярами

Музиканти знялися в кліпі «Бувай ми здорова»

Нещодавно Віктор Винник і «МЕРІ» записали кавер на неймовірно популярний шлягер 20-х років минулого століття – пісню «Бувай ми здорова». На думку музикантів, пісня вдалася, а тому було вирішено відзняти на неї кліп.
До співпраці запросили давнього друга і відеографа МЕРІ, режисера Олега Бачинського. Аби передати настрій і атмосферу Львова міжвоєнного періоду, учасники гурту перевтілились у знаменитих львівських батярів.
«Задум кліпу дуже простий і полягає в емоційних образах, які підкреслюють зміст пісні. Все це вкупі з  галицькою «ґварою», діалектом тих часів, створює особливий настрій і неповторний романтичний шарм старого Львова», – кажуть музиканти.
До слова, ідею записати пісню музикантам підкинула популярна львівська радіостанція, яка започаткувала проект переспівів давніх галицьких пісень на новий лад.
Фронтмен гурту Віктор Винник наголошує: «Такі проекти потрібні ще й для того, аби донести новим поколінням пісенно-історичну спадщину і тим самим продовжити життя цим унікальним творам. Адже, незважаючи на те, що ці пісні з категорії «ретро», вони дуже сучасні і не заслуговують на забуття».
Презентацію кліпу було заплановано до дня міста Львова, але карантин вніс свої корективи. Пісня і відео стануть першою ластівкою з майбутнього альбому Віктора Винника і МЕРІ, над яким команда нині активно працює.
Відео можна переглянути тут.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.2575 / 3.96MB / SQL:{query_count}