«Празька весна» у вас вдома!

З 18 травня мережа Чеських центрів транслюватиме онлайн для всього світу найвідоміший чеський фестиваль класичної музики

З понеділка стартує «Празька весна» – фестиваль класичної музики з найдовшою традицією в Чеській Республіці. Заснований у 1946 році, один з найдавніших фестивалів у світі цьогоріч святкує 75-ліття. Досі на чеській музичній сцені йому немає рівних за кількістю концертів. У 2020-му фестиваль відбудеться без живої участі глядачів. Однак, як зазначив його директор Роман Бєлор: «Празька весна» ще ніколи не була ближчою до вас. Вперше за сімдесят п’ять років ви зможете досвідчити всі концерти фестивалю зі звуком та картинкою у вас вдома».
 Цього року Чеський центр спільно з Міністерством закордонних справ Чеської Республіки стане партнером фестивалю для зарубіжжя. Ціла мережа Чеських центрів впродовж фестивалю через свої веб-сторінки та соціальні мережі презентуватиме та поширюватиме програму, що включає в себе окремі виступи та концерти для глядачів з-за кордону.
Генеральний директор мережі Чеських центрів Ондржей Черни про цьогорічну  співпрацю заявив: «Для нас це честь та гордість – спільно з Міністерством закордонних справ Чеської Республіки подарувати тисячам глядачів у всьому світі враження від концертів цьогорічної «Празької весни», цього родинного срібла чеської культури!»
Одинадцять концертів звучатимуть наживо зі сцен п’яти празьких концертних залів та одного залу у місті Брно. Першим концертом мережі Чеських центрів буде виступ Collegia 1704 тa Collegia Vocale 1704 під батутою диригента Вацлава Лукси з фестивалю Pražské křižovatky у понеділок 18 травня в 21.00 (за київським часом). Тут звучатиме програма з композицій Йогана Себастіана Баха, Яна Дисмаса Зеленки, Георга Фрідріха Генделя.
Мережа Чеських центрів буде поширювати вибрані концерти, дізнатись про них більше можна на facebook.com/events/809018499622571/
На веб-сторінці festival.cz можна буде переглянути записи живих виступів ще два тижні опісля їх трансляцій.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.2658 / 3.97MB / SQL:{query_count}