Як звучить філармонія?

Культурна установа розповідає про свої події на карантині

Травневі вечори – це чудова нагода насолодитися онлайн-подіями від Львівської національної філармонії. Вже традиційно, з четверга по неділю, на офіційних ресурсах відбуваються трансляції концертів та архівних записів.
У цей тиждень філармонія запланувала ще більше подій наживо. Сьогодні серію онлайн-концертів продовжить музичний перформанс «Визволення з плаского світу» для фортепіано та електроніки від Остапа Мануляка. 
«Визволення з плаского світу» – це маніфест солідарності з творчими людьми що відкидають різомність постійних мережувальних змін, віднаходять ґрунт під ногами і встають з колін, визволяючись із пастки «плаского світу» (Ґілена) і «життя в брехні» (Гавела). Матеріал перформансу будується на цеглинах-цитатах із улюблених творів модерністів та аванґардистів, які є точкою опори для пілотів нової музичної конструкції», – розповів Остап Мануляк.
Трансляцію можна буде переглянути за посиланням.
16 травня Україна щорічно відзначає День Європи. Тож цього дня Львівська національна філармонія запрошує «незвичний захід», приурочений цій події. Відбудеться він без глядачів, проте – сповнений емоціями і європейським шармом.
Чому День Європи особливий для українців? Вікова дотичність до європейської культури міцно укорінилася і в Україні. І справа тут не в тому, що географічно ми є центром Європи. Відзначення цього свята в Україні – це важливий крок у зміцненні самоідентифікації як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Заходу – незважаючи на обставини…
На сцені Концертного залу Людкевича прозвучить Маленька урочиста меса італійського композитора Джоакіно Россіні. Її виконуватимуть: Софія Соловій (сопрано), Тетяна Вахновська (мецо-сопрано), Сергій Кутепов (тенор), Юрій Григораш (баритон), Мирослав Драган (фортепіно), Оксана Рапіта (фортепіано), Олена Мацелюх (орган), Камерний Хор «Глорія». Диригуватиме Володимир Сивохіп.
Трансляцію можна буде переглянути за посиланням.
Завершить тиждень трансляція архівного запису «Історії солдата» Ігоря Стравінського, яка буде приурочена до Міжнародного дня музеїв. Розпочнеться подія о 18.00 17 травня.
Детальну інформацію про події можна знайти на офіційному сайті Львівської національної філармонії.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.3651 / 3.97MB / SQL:{query_count}