#Залишайся_вдома разом з Львівським органним залом


Креативна команда органного залу продовжує дарувати своїм слухачам якісну музику та пізнавальні лекції в режимі онлайн. Окрім концертів вам пропонують цикл лекцій Наталії Сиротинської. Досвідчена науковиця розповість про "Метафізику кольорів Українського Прапора", "Віднайдену українську музику XVII ст.", а також про знаного українського композитора Михайла Вербицького. Лекції відбудуться відповідно: 24, 30 квітня та 15 травня.
Вже 25 квітня гостей запрошують послухати феноменальну гру піаніста Вадима Холоденка, яку треба почути хоча б раз у житті. Це один із тих українців, які досягли успіху і представляють нашу країну на міжнародній арені. Критики називають його "одним з найбільш музично динамічних і технічно обдарованих молодих піаністів" нашого часу. Речиталі, виступи з найкращими оркестрами світу, фортепіанні дуети ‒ Холоденку підвладні будь-які жанри.
Буває, що для того, щоб відчути музику, зрозуміти її глибше, потрібно налаштуватися. Щоб знайти улюблену хвилю ми крутимо ручку радіоприймача. Щоб зробити гарне фото - фокусуємо фотоапарат. Іноді, щоб сприймати музику нам теж потрібно “покрутити” якусь ручку в собі. У перші дні травня таким майстром з “налаштування” наших внутрішніх музичних приймачів стане видатний львівський музикант та дириґент Роман Филипчук. 1 травня під його керівництвом камерний оркестр Львівського музичного коледжу ім.С. Людкевича виконає твори Шуберта, Пуччіні, Гріга, Дворжака та інших знаних композиторів, а вже 8 травня маестро порадує вас архівним записом фортепіанного концерту Станіслава Людкевича та останнім твором композитора - симфонічною поемою “Подвиг”.
У неділю, 3 травня, у вас буде унікальна можливість насолодитись творчістю одного з найвідоміших дириґентів, який завітав в Україну з єдиним концертом - і тільки у Львівський Органний Зал. Впродовж багатьох десятиліть Сігізвальд Кьойкен (Sigiswald Kuijken) працює в унікальній манері, якій притаманне уважне ставлення до деталей, артикуляції та звуку, поєднуючи це із глибоким знанням епох та почерку композитора. Маестро разом із оркестром Ukrainian Festival Orchestra виконає програму з творів Моцарта, Брамса і Бетовена.
А в останній тиждень травня Лілія Шевчук-Назар розповість про галицьких композиторів. Разом з органним залом ви зможете не лише насолодитись їхньою чудовою музикою, але і дізнатись коли та в яких умовах ця музика була написана. Лекція відбудеться у двох частинах, 10 та 17 травня.
Початок усіх подій о 20.15. Трансляції відбудуться на офіційній сторінці Органного Залу у Facebook та Youtube-каналі Collegium Management. Більше інформації завжди доступно на комунікаційних каналах у facebook.com/LvivOrgan/ instagram.com/lvivorgan/ t.me/organhall
А також ставайте патроном чи патронкинею Львівського Органного залу і підтримуйте розвиток нашого культурного продукту тут.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.5913 / 4.08MB / SQL:{query_count}