Хочете на музфестиваль? Запросто!

Цієї суботи впродовж цілого дня можете стати одним із гостей онлайн-події «Інтерсіті Live. Міжміське сполучення». І, перебуваючи вдома, помандрувати Україною та послухати виступи гуртів із різних її куточків

Пандемія коронавірусу і карантин внесли кардинальні зміни в культурне життя не лише українців, але й цілої планети. Так, ми всі пішли в онлайн, соцмережі повняться інтернет-концертами, читаннями, вебінарами і лекціями. Але коли востаннє ми були всі разом і слухали одні й ті самі пісні?
Саме повернути оце дивовижне відчуття спільності спробують творці «Інтерсіті Live. Міжміське сполучення». У суботу, 18 квітня, з 13.00 і далі скільки стане сил в прямому ефірі ви зможете отримати свою дозу культури і долучитись до великої української музичної спільноти. Впродовж цілого дня для вас без перерв транслюватимуть концерти, сюжети та інтерв’ю про культурне життя різних куточків нашої країни. 
Фактично одночасно з ініціативи місцевих організаторів працюватимуть до десяти локацій з онлайн-концертами у таких містах України: Львів («Лінія Втечі», TEATR. Club), Дніпро (Module), Київ (kontrabass promo), Вінниця (Plai, Air ГогольFest), Тернопіль («Шпиталь Рекордс»), Одеса (More Music Club), Рівне (ManGust), Харків («Живот»), Хмельницький (Respublica FEST). Ведучим проєкту буде Ілля Ярема. До фесту можна долучитись на hromadske.ua, у соцмережах та на платформі YouTube, а саме тут.
«Культурна індустрія в період карантину затихла, здалека може навіть здатись, що завмерла. Заборона масових заходів завдала збитків в усіх сферах. Буквально за тиждень довелось перенести чи зовсім скасувати сотні подій: від великих музичних фестивалів та концертів до кінопоказів, виставок та конференцій. Ні культурного, ні транспортного сполучення між містами немає, і лиш онлайн-зв’язок може нафантазувати омріяний зв'язок між нами, – пояснюють творці фестивалю. – Ми прийняли вольове рішення об’єднатись та використати карантинний час, щоб навести культурні мости та зробити онлайн-фестиваль «Інтерсіті Live. Міжміське культурне сполучення». Чи не усі організатори та учасники цього фестивалю давно робили спроби активізувати культурну тусовку, кожен на своєму локальному рівні та у своїй сфері. Але жодного разу ми не об’єднувались і не робили нічого разом. Та 18 квітня ми вийдемо в етер на широку аудиторію. Востаннє ми з вами одночасно дивились однаковий контент хіба що по телевізору після школи, або ж у потягах Інтерсіті. Цього дня будемо бачити, як твориться культура у віртуальній передвеликодній мандрівці містами України на нашому музичному Інтерсіті. Запрошуємо на борт! Ми будемо розважати вас музикою та розмовами. Глядачів у цей час закликаємо сидіти вдома та дотримуватись всіх рекомендацій для того, щоб зупинити поширення вірусу COVID-19 та тримати соціальну дистанцію».
У програмі онлайн-фестиваль «Інтерсіті Live. Міжміське культурне сполучення»: виступи гуртів наживо, театральні перформанси, інтерв’ю із культурними діячами та представниками локальних культурних спільнот, трансляція кліпів та відео-презентацій художніх студій, галерей та концертних майданчиків. Ви станете учасниками виступів таких артистів і гуртів, як Pavlo Gudimov, «Паліндром», BRAT, Ofliyan, Sheetel and the Good Stuff, «Марія і Магдалина», Tik Tu, «Аппекс»,  Сергій Присяжний («Мотор'Ролла»), «Шугар», KATE SOUL, Jazz-Trio POLLUTION, THE HYPNOTUNEZ, Bushiko, «Очеретяний Кіт», МС Брехунець, ТЧ, banned society, Alex Trip, Ocean Bloom, Value, «Мантра Керуака», КН.
Ефір «Інтерсіті Live. Міжміське сполучення» зі Львова на сцені FatSound організовує культурна агенція «Лінія Втечі», яка у 2019 році спільно з Театром Ляльок розпочала роботу над концертним простором TEATR. Тож вмикайтесь із 17.30, аби почути розмову про мистецтво та кураторство в часи карантину з Павлом Гудімовим. Власне він також зініціював виконання кількох пісень у форматі анплагду. 
Далі на львівську сцену проєкту вийде поет, організатор літературних подій Грицько Семенчук. Він розкаже про міжнародні фестивалі і співпрацю, а також представить свою творчість aka BRAT. З 20.00 повним складом виступатиме бенд «нового романтика» Степана Бурбана «Паліндром». Цієї суботи він обіцяє виконати пісні з альбому «Про сьогодні, завтра та вчора» і пригадати дещо з «Кашляючого Еда». Доповнення до ефіру стане запис питомо львівського панк-гурту «Бетон». А ведучими трансляції зі Львова стануть Ляна Мицько та Олег Сусленко.
Унікальним цей онлайн-фестиваль робить ще й те, що він забезпечить міжміське сполучення культури у час карантину з моментальними зворотніми реакціями публіки. Адже організатори події обіцяють регулярні включення в ефір глядачів через Zoom, а також чекають від вас питань, коментарів та SMS.
Тож до зустрічі в ефірі!
До слова, підтримати проєкт можна не лише переглядами чи добрим словом, але й фінансово тут.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6127 / 4MB / SQL:{query_count}