Покажіть, яким є ваш карантин – станьте частиною історії

Львів’ян запрошують долучитись до нового проєкту «Архів 404» і розповісти про своє життя під час епідемії

Центр міської історії запрошує львів’ян до спільного творення архіву квітня 2020. Інституція просто зараз збирає фото, відео, особисті історії і будь-які цифрові документи, які розповідають про наше щоденне життя під час карантину в приватному і публічному просторі. А також заохочує містян приєднатися до проекту та стати співтворцем матеріалів про повсякденне життя в цей унікальний історичний час.
«Квітень 2020-ого – це особливий місяць. Ми живемо з постійною непевністю, перестаємо планувати, опікуємося старшими та хворими в умовах ізоляції, вчимося взаємодіяти одне з одним на відстані, а наш доступний простір часто звужується до меж кімнати, квартири, будинку, найближчої географії для щоденних потреб, – твердять організатори. – Для декого це час нових викликів щодо особистої безпеки, переоцінки власних практик споживання, а часом навіть питання виживання. Реальність змінюється ледь не щодня, і ми намагаємося її осмислити. Ми не хочемо, щоб ця сторінка нашого життя згодом стала недоступною, тому назвали цей проєкт «Архів 404».
У Центрі міської історії сподіваються, що кожен із нас поділиться матеріалами, які описують наше щоденне життя під час карантину. Йдеться про нотатки та спостереження щоденного: від приготування до споживання їжі, роботи, вільного часу, прибирання, спілкування, розмежування.
Ви можете використовувати будь-які доступні для вас інструменти фіксації – фотографії, відео, малюнки, скріншоти з гаджетів, текстові або аудіорозповіді (аудіокоментарі), Google-мапи або мапи простору, який став для вас своїм, навіть історія ваших пошукових запитів чи переглядів.

Будь ласка, за можливістю додайте до цих матеріалів короткий опис – що це і чому для вас зараз є важливим, а також ваш дозвіл на їхнє публічне використання. Також ви можете розповісти про себе, щоб інституція вказала вас як співавтора/ку архіву, або ж залишатися анонімним/ною, зазначивши про це у листі.
Надсилайте матеріали на пошту 404.2020@lvivcenter.org у будь-який зручний для вас спосіб – чи приєднаним файлом, чи через файлообмінник. Сподіваємось, таке співтворення щоденного архіву допоможе нам разом пережити, а згодом і зрозуміти цей унікальний і складний час!
Центр міської історії як завжди поєднує академічні дослідження в сфері міських студій і формати публічної й цифрової історії для ширшої аудиторії. Міждисциплінарна команда центру втілює дослідницькі проекти, цифровий архів, виставки, освітні програми. 
Детально про цей проєкт ви можете дізнатись на сайті або у Facebook
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4237 / 3.98MB / SQL:{query_count}