Хто попереджений, той озброєний або Як не стати «овочем»

«Львівська Пошта» розповідає про книгу Оксани Мороз і Yakaboo Publishing та онлайн-курс «Як врятувати батьків від інфовірусів»

Нещодавно у видавництві Yakaboo Publishing світ побачила книга «Нація овочів? Як інформація змінює мислення і поведінку українців» і вже встигла наробити чимало галасу. Це видання є посібником на без малого 300 сторінок від Оксани Мороз – маніпулятора-практика із двадцятирічним стажем про те, як протистояти зараженню інформаційними вірусами. Такі віруси інфікують нас щодня. Ці провідники для тисяч шкідливих тверджень полюють не тільки на нас, а й на наступні покоління. Хочете дізнатися, що таке інформаційні віруси, навчитися їх розпізнавати? Книга допоможе познайомитись з роботою індустрії, яка створює інформаційні віруси, дізнаєтесь, як вона вже змінила кожного з нас і зрозуміти, як захистити себе, дітей і близьких від впливу вірусмейкерства. Авторка знає, про що пише, бо сама була частиною цієї системи – працювала на президентських і парламентських виборах, брала участь у виведені фінустанов з кризи. Серед її клієнтів були топ-політики і бізнесмени, про яких чув майже кожен українець. Вона реалізувала понад тисячу проєктів. Але Оксана Мороз, яка з 2015 року є постійною запрошеною спікеркою Києво-Могилянської бізнес школи, вирішила покинути це все і ствоила книгу, базовану на власному досвіді.
«Майже 20 років я маніпулювала громадською думкою. Виборчі кампанії, робота з чиновниками (від президента до регіональних управлінців), олігархами, політиками і великим бізнесом, – визнає вона. – Я пішла з індустрії вірусмейкерів і вперше її описала, відкривши завісу в її потойбіччя. У цій книжці – увесь мій досвід маніпуляції думками, а це понад 60 000 годин практики».
В час карантину авторка та видавництво пропонують долучитися до свіженького онлайн-курсу «Як врятувати батьків від інфовірусів» у YouTubе за посиланням чи слідкувати за ним у спільноті  «Як не стати овочем» тут. У ньому максимально простою мовою на пальцях та актуальних прикладах вам розкажуть про інформаційні віруси, їх загрозу та що з цим робити. Основний акцент у курсі –  інформаційна гігієна для батьків у онлайн-медіа, соцмережах, месенджерах, ну і звичайно – куди ж без телеканалів.
Не потрібно реєструватися, просто включайтеся у вказаний час – прямі ефіри проводять через день. До прикладу сьогодні, 10 квітня о 19.00 стартує лекція «Viber та Facebook проти ваших батьків».
Програма побудована таким чином: спочатку ви слухаєте короткі лекції, тривалістю 30-40 хвилин, а потім задаєте питання в коментарях і отримуєте відповіді на них в прямому ефірі. У Telegram-каналі t.me/saveparents публікують інформаційні матеріали щодо лекцій та поради, а в чат відповідатимуть на запитання, які виникли під час навчання ваших батьків. Слухачі курсу отримуватимуть завдання, які треба робити разом з батьками. Таким чином, ви захищатимете себе та їх від інформаційних вірусів.
І невеличкий бонус – ті, хто в квітні придбає «Націю овочів», отримає 10-відсоткову знижку на інші книги Yakaboo Publishing та стане учасником розіграшу семи комплектів, до яких входить брендова екоторба та блокнот. Окрім цього Yakaboo проводить Великий Великодній квест для книголюбів.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
5.6799 / 4.09MB / SQL:{query_count}