Слухаємо «Літкур’єр» до 25 квітня

BookForum продовжив онлайн-проєкт читань уголос за участі кращих українських письменників

Усі ми міркуємо, як у час пандемії коронавірусу і тотального карантину зберегти своє фізичне здоров’я. А як щодо ментального? Сотні українських культурних організацій попри кризу взяли на себе непросту справу і намагаються всіляко урізноманітнити своє сидіння вдома. Одна із можливостей, якою пропонує скористатися наш улюблений BookForum – доєднатися до їхнього крутого онлайн-проєкту «Літкур’єр».
«Усією командою ми щиро вірили, що читання Любка Дереша стануть фінальними в нашому проєкті. Сподівалися, що в квітні щасливі та здорові повернемося до звичного ритму життя. Проте карантинні заходи продовжили до 24 квітня, і BookForum не може залишити вас без якісної літератури», – пояснює команда BookForum.
На її думку, онлайн-проєкт «Літкур’єр: читання уголос» від BookForum допоможе всім нам почуватися причетними і бути присутніми – без порушення умов карантину – в реальному часі у режимі трансляцій на найсправжнісіньких масових заходах – літературних читаннях із найвідомішими українськими авторами та авторками.
У квітні завдяки згаданій ініціативі матимемо змогу насолодитися поезією Галини Крук (4 квітня) і Катерини Калитко (6 квітня), познайомитись ближче із кінорежисеркою Іриною Цілик (10 квітня), почитати прозу Наталки Сняданко (12 квітня), послухати історії про мандри та книги від Макса Кідрука (14 квітня). А 17 квітня разом святкуватимемо день народження літературного угруповання «Бу-Ба-Бу» з Юрієм Андруховичем та Олександром Ірванцем, послухаємо есеї від Олександра Михеда (20 квітня), дізнаємося декілька секретів про нову книгу Володимира Арєнєва (22 квітня) і, сподіваємося, завершить карантинні читання 24 квітня поетка і цьогорічна лауреатка Шевченківської премії Маріанна Кіяновська.
Традиційно за день до читань у коментарях під постами-анонсами всі охочі зможуть залишити запитання автору чи авторці, на які він чи вона відповідатимуть під час трансляції. Читання відбуватимуться о 20.30 на сторінці Форуму видавців у фейсбуці.
Тож плануйте свої літературно-карантинні вечори і проводьте їх з улюбленими авторами!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.3351 / 4.08MB / SQL:{query_count}