«Снайпери-Амури» побачили світ

Віктор Винник і гурт «Мері» випустили новий довгоочікуваний альбом

Пандемія музиці не завада, принаймні так вважають Віктор Винник і гурт «Мері», які 20 березня випустили новий альбом. Це їхня ювілейна, п’ята платівка під назвою «Снайпери-Амури».
З часу виходу попереднього альбому музикантів «Я z України» минуло чотири роки. Вони давно заявляли, що триває робота над п’ятою платівкою, однак точний час релізу не вказували.
Новий альбом складається з тринадцяти пісень і одного реміксу. Серед них дві дуетні композиції: «Кордон» спільно з Василем Вірастюком і Олександром Усиком та «Як Ніч і День» із Олесею Киричук. Більшість пісень написані впродовж 2016 – 2020 років, але є й давніші, наприклад «Чому болиш?..», ще з далекого 1998-го. Більш ніж половина матеріалу вже була оприлюднена у вигляді синглів, але є й новинки, які стануть приємною несподіванкою для прихильників гурту «Мері».
«Снайпери-Амури», як і попередні альбоми музикантів, достатньо різнопланові за змістом текстів та звучанням, хоча лірика в новій платівці переважатиме. Віктор Винник з цього приводу каже: «Напевно, це пов’язане з тим, що ми не молодшаємо. Ну і особисто я ні на хвилину не можу забутий той факт, що наша країна у війні, а це радості не додає…»
На підтримку альбому вже зняли шість відеокліпів, найближчим часом планують нові зйомки. Також запланована серія концертів-презентацій нової роботи від Віктора Винника і гурту «Мері».
Завантажити музику з альбому можна на Soundcloud, iTunes, Google Play Music, Spotify, Deezer, Amazon. Послухати пісні альбому можна за посиланням.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.1744 / 4.08MB / SQL:{query_count}