«Чорні вівці» допоможуть у карантині

Дитяче видавництво розповідає, як дати собі раду з дітьми вдома, і запускає спеціальну програму онлайн-трансляцій

Цього тижня стартує Міжнародний онлайн-марафон «Що робити з дітьми під час карантину?» від дитячого артвидавництва «Чорні вівці». У рамках його проведення відбудуться п’ять зустрічей із п’ятьма письменницями з різних міст України та з-за кордону: Юлією Ілюхою (Харків), Яною Сотник (Київ), Євгенією Завалій (Одеса), Таіс Золотковською (острів Закінтос, Греція) та Христею Венгринюк (Софія, Болгарія). Під час онлайн-зустрічей авторки представлять свої нові книжки, а також дадуть відповіді на запитання аудиторії. Подивитися відеотрансляцію можна на сторінці видавництва за посиланням.
Зі слів головної редакторки дитячого артвидавництва «Чорні вівці» Христі Венгринюк, тепер, без сумніву, весь світ реально живе в мережі. «Читання книжок набридло? Перемили й перескладали все у квартирі? Всі серіали вже перемішалися в голові? Тоді ми з авторами йдемо до вас онлайн, – каже Христя. – Будемо читати, говорити, презентувати нові книжки, відповідати на запитання, просто намагатимемося бути ближче одне до одного. Будьте здорові й з нами!»

Програма трансляцій

26 березня, четвер, 19.00, Юлія Ілюха – «Мурко Мняуск – підкорювач Марса. Як тобі таке, Ілон Маск?» (читання та розмова про нову книжку Юлії Ілюхи «Космокоти»). Для дітей від семи років та їхніх батьків.
28 березня, субота, 19.00, Яна Сотник – «Як допомагати малечі йти до мети?» (читання та розмова про мотивацію на прикладі книжки Яни Сотник «Рака така, або Риба, яка співає»). Для дітей від п’яти років та їхніх батьків.
31 березня, вівторок, 19.00, Євгенія Завалій – «Почати сортувати сміття і врятувати дельфінів: місія здійсненна» (презентація книжки Євгенії Завалій «Це всі ми»). Для дітей від семи років та їхніх батьків.
2 квітня, четвер, 19.00, Таіс Золотковська – «Чому несерйозно бути серйозним?» (презентація та читання книжки «Несерйозно» Таіс Золотковської). Для дітей від п’яти років та їхніх батьків.
4 квітня, субота, 19.00, Христя Венгринюк – «Про мого білого старого Качура» і новинки дитячого артвидавництва «Чорні вівці» (читання поезії та презентація книжок). Для батьків.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.7921 / 4.08MB / SQL:{query_count}