«Антиконцерт» на підтримку медицини

У Львові квитковий оператор ініціював продаж квитків на проєкт, який допоможе зібрати кошти для боротьби з COVID-19

Як показує ситуація з розвитком пандемії коронавірусу в світі, перед цією хворобою всі рівні. Саме тому gastroli.ua, які у звичний час займаються організацією розважальних подій та продажем квитків на концерти, фестивалі, театральні вистави та інші заходи, під час карантину в Україні ініціюють «Антиконцерт».
Це безпрецедентний та унікальний на сьогодні формат. Не відома ані дата, ані міста, ані майданчики, ані хедлайнери – є лише квитки у продажу: по 100, 500 та 1000 грн. Адже gastroli.ua перепрофільовуються з квиткового сервісу на платформу для збору коштів. За виручені від продажу квитків гроші планують підтримати українську медицину в боротьбі з COVID-19.
«У такій складній ситуації кожен бізнес повинен бути соціально відповідальним. Ми маємо спрямувати всі зусилля на те, щоб зупинити поширення Sars-CoV-2. Ключова компетенція нашої компанії – це продаж квитків. Ми вирішили використати це в боротьбі з пандемією, тому перепрофілюємо наш сервіс на платформу для збору коштів, –  каже один із керівників gastroli.ua Ростислав Кулик. – Ми прагнемо знайти ресурси для закупівлі тестів, масок і необхідного медобладнання, іншої допомоги … Для цього анонсуємо на gastroli.ua «Антиконцерт» і просимо придбати благодійний квиток вартістю 100, 500 або 1000 гривень. Усі одержані кошти відкрито спрямуємо на боротьбу із COVID-19. Зі свого боку купимо першу сотню квитків на суму 100 000 гривень, а також інвестуємо в рекламну кампанію «Антиконцерту». Він не матиме ні часу, ні місця проведення, але матиме дещо більше – можливість урятувати людські життя».
Ростислав Кулик запросив долучитися до проєкту всіх артистів та блогерів, з якими компанія товаришує багато років. Та головне, аби цю акцію підтримали самі люди.
Тож поширюйте інформацію і купуйте квитки! Разом можна зробити дуже багато! Купити квиток на «Антиконцерт» можна тут 
А послухати відеозвернення Ростислава Кулика: youtube.com/watch?v=Ni5yzfUd5HU
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7860 / 4.07MB / SQL:{query_count}