До Львова їде Alyosha

29 березня в межах всеукраїнського туру співачка завітає до нашого міста з новою концертною програмою, яку представить у Центрі Довженка

Популярна українська співачка Alyosha з початку лютого вирушила у великий всеукраїнський тур. Володарка багатьох престижних премій, авторка і композиторка пісень гастролюватиме більш ніж 20 містами України. У Львові презентація її нової концертної програми відбудеться в Центрі Довженка 29 березня з 19.00. На розсуд поціновувачів творчості Alyosha представить як свої найвідоміші хіти, більшість із яких отримає нове звучання, так і нові треки, які ще не здобули популярність серед українських слухачів. До того ж шанувальники Alyosha першими почують пісні, що не були видані раніше. Співачка обіцяє: вони стануть частиною майбутньої платівки. Звичайно ж, увесь концерт виконавиця відпрацює наживо.
«В основу програми покладена музична складова і сенс пісень. Моя мета – щоб кожен слухач зміг хоча б на мить забути про навколишній світ і нарешті почути себе. Задля цього я обрала пісні з глибоким змістом, які пов’язані між собою як історія одного життя, наповненого спектром емоцій і подій. Впевнена, що після концерту ви зможете переосмислити важливі для вас речі», – каже Alyosha. Тож не змарнуйте нагоди насолодитися піснями співачки!
Квитки на львівський концерт Alyosha можна придбати на: kasa.in.ualviv.karabas.com, а  також на: kontramarka.ua

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.6948 / 4.07MB / SQL:{query_count}