Віктор Винник і Олеся Киричук – «Як ніч і день»

Львівські виконавці представили нову спільну пісню до Дня закоханих

Віктор Винник і Олеся Киричук презентували нову спільну пісню «Як ніч і день». Співпрацю фронтмен групи «Мері» і переможниця проєкту «Шанс» та фіналістка шоу «Голос країни» розпочали вже давно.
Свого часу Віктор написав для Олесі багато пісень, навіть виступив у ролі саунд-продюсера для більшості з них. Також в дуеті вони записали пісню «Іменем кохання». Якийсь час творчі шляхи цих виконавців не перетиналися, але торік Віктор запропонував Олесі згадати старі добрі часи і долучитися до дуетної пісні під назвою «Як ніч і день».
Як зазначив автор, пісня ця доволі давня. Віктор планував виконувати її сам. «Але якось почув по радіо наш із Олесею дует і подумав: а чому б не повторити? – розповідає музикант. – Вдячний Олесі, що погодилася і однозначно прикрасила трек своїм чудовим виконанням».
Саунд-продюсуванням нового дуету займався Остап Панчишин із гурту Panchyshyn спільно з Мар’яном Крискувим на львівській студії Jenny records. Виконавці вирішили, якщо пісня сподобається слухачам, невдовзі на неї знімуть кліп.
Послухати нову композицію Віктора Винника і Олесі Киричук «Як ніч і день» можна за посиланням.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9218 / 4.07MB / SQL:{query_count}