23-ій День народження стане для Picasso останнім…

У субботу, 29 лютого, в клубі відбудеться вечірка-закриття, остаточне закриття локації заплановане на 29 березня

Днями власники Picasso – найстарішого нічного клубу Львова – оголосили про те, що вже зовсім скоро заклад зачинить свої двері назавжди.
«Усьому є початок, усьому є кінець. Клуб Picasso оголошує про закриття та запрошує всіх шанувальників на завершальну вечірку 29 лютого із зіркою 1990-их років Loona з Нідерландів, – мовиться в повідомленні. – Цей захід стане заключною вечіркою в клубі. Упродовж березня ще відбудуться декілька запланованих концертів та подій від «Медоркестри» (1 березня), вечірка до 8-го березня, «Вар’яти-шоу» (20 та 21 березня), стендап-шоу (26 березня) та концерт гурту «Мері» з презентацією нового альбому (28 березня). Офіційне припинення діяльності клубу заплановане на 29 березня».
Заклад закривають, оскільки останні кілька років він працював не так успішно, як раніше. Також спливає термін договору оренди приміщення, власником якого є Львівська міськрада. До слова, ще в 2015 році прокуратура через суд збільшила вартість оренди для клубу Picasso в 7 разів.
Ідея створення клубу народилася в середині 90-их у середовищі львівських митців і, відповідно, першою його домівкою була Львівська академія мистецтв. Завдяки креативності та розмаїттю тематичних заходів локація швидко здобула популярність серед творчої молоді та шанувальників клубного відпочинку.
Втілення нових ідей і збільшення кількості поціновувачів клубного дозвілля вимагали розширення та змін. У 1997 році місцем нової «прописки» Picasso стало приміщення колишнього кінотеатру «Байка» на вул. Зелена, 88, який був збудований ще в 1931 році відомим архітектором Домініком Вуховичем і згодом перейменований на кінотеатр «Зірка».
13 червня 2009-го біля входу в клуб з нагоди його 12-ліття поставили перший в Україні пам’ятник Пабло Пікассо. Інтер’єр закладу декорований репродукціями картин митця.
Перш за все Picasso був відомий саме як нічний клуб, тут виступали не лише львівські та українські діджеї, але й зірки клубної музики зі світовим іменем, зокрема Sonique, Morandi, Bomfunk mc’s, Tomcraft та інші. Резиденти клубу завжди тримали його на високому рівні завдяки якісній музиці та майстерній роботі. А ще Picasso є улюбленою локацією кращих виконавців і музичних гуртів України. В ньому відбувалися концерти багатьох фестивалів, зокрема Jazz bez, і ексклюзивні події кіноперегляду «Під Високим замком». Picasso приймало ігри інтелект-ліги «Що? Де? Коли?». Це місце завжди вирізнялося з-поміж інших клубів ретельною перевіркою документів, вхід неповнолітнім особам забороняли (віковий ценз для дівчат – від 18 років, хлопців – від 20-ти). Можливо, тому його асоціювали з місцем відпочинку людей середнього віку.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6822 / 4.09MB / SQL:{query_count}