У День закоханих – до пабу слухати бандуру

14 лютого гурт Troye Zillia дасть концерт у «Христофорі»

Вже у п’ятницю, 14 лютого, в пабі «Христофор» (вул. І. Франка, 3) відбудеться концерт гурту Troye Zillia до Дня закоханих. Цікаво, що їхній четвертий альбом Endorфiny днями потрапив до довгого списку музичної премії Aprize за найкращий український музичний реліз року.  Aprize – це щорічна нова музична нагорода, заснована «Радіо Аристократи». У ній лиш одна, проте всеохопна номінація – найкращий альбом року. Серед переможців тут поки що лише «ДахаБраха» (2016 р.), MARU (2017 р.) та ONUKA (2018 р.). Добірка альбомів цього року максимально різноманітна. Тут є роботи «Бумбокс», alyona alyona, «Тимпаче», Dakh Daughters  та інших як відомих, так і ноунейм-артистів. Разом із публікацією претендентів запустили голосування. Воно триватиме до 15 лютого. Підтримати можна необмежену кількість альбомів. До шорт-листа потраплять 10 релізів, переможця оберуть шляхом таємного голосування журі. Найкращий альбом 2019 року оголосять 28 лютого на вечірці в Caribbean Club.
Гурт Troye Zillia записав Endorфiny в 2019 році у співпраці з різними музикантами з України та з-за кордону. Цей альбом став перехідним пунктом у творчості колективу і поєднав у собі оригінальне звучання українських пісень, витончені етномотиви та позитивний заряд композицій, заміксованих із відомими стилями r&b, d&b, аfro-сuban, jazz, які створюють особливий стиль альбому – етноф’южн. Презентація платівки у супроводі струнного ансамблю та екзотичних народних інструментів у Львівській національній філармонії відбулась у листопаді 2019 року.
Проголосувати за альбом можна онлайн у два кліки мишки, натиснувши кнопку «голосувати» під зображенням альбому Troye Zillia Endorфiny тут. Альбом можна послухати у відкритому доступі на soundcloud.com/troye-zillia

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8335 / 4.06MB / SQL:{query_count}