Прощання з колядою

У ці вихідні, 8 і 9 лютого, львів’ян запрошують спільно відпровадити різдвяні свята

От і добігає кінця різдвяний час. Уже через тиждень, наступної суботи, святкуватимемо Стрітення Господнє. Тож уже традиційно творчі колективи Львова запрошують львів’ян і гостей міста на святкові концерти, щоби разом наколядуватися та зберегти дух свята до наступного року.
У суботу, 8 лютого, в церкві Різдва Пресвятої Богородиці, що на Сихові, відбудеться Різдвяний благодійний фестиваль «Летіла птаха» пам’яті Ярослава Заміщака – засновника і багаторічного керівника парафіяльного молодіжного хору «Теотокос». На всіх чекає дзвінка коляда та духовна пісня. Початок о 19.00.
Учасники фестивалю:
– хор Dominus собору Івана Хрестителя (м. Львів);
– хор «Благословення» храму Святого Йосафата (м. Червоноград);
– хор «Воскресіння» храму Воскресіння Христового (м. Львів);
– хор «Артос» храму Блаженного Климентія Шептицького (м. Львів);
– хор «Теотокос» храму Різдва Пресвятої Богородиці (м. Львів);
– хор «Етерія» Українського католицького університету;
–  Крилосний хор священнослужителів «Глас»;
– октет «Орфей».
У неділю, 9 лютого, є нагода побувати на кількох дійствах.
* У Дзеркальній залі Львівського національного академічного театру опери та балету відбудеться концерт «По коляді». Організатори зазначають, що він буде експериментальним, а отже, цікавим та інтригувальним. Концерт розпочнеться о 15.00. В програмі хорове та інструментальне виконання традиційних, і не тільки, колядок та щедрівок. У концерті візьмуть участь: колядники з хорової капели «Дударик», ансамбль «Сестрички», хор ЛДХШ «Дударик» імені Кацала, учні Львівської державної хореографічної школи, Lviv Clarinet Quartet, вокал – Ірина Чікель.
* У Львівському музеї історії релігії (вул. Музейна,1) відбудеться концерт давніх коляд від хору «Етерія». Звучатимуть давні колядки та щедрівки з різних регіонів України, що ввійшли до нового диска колективу «В саду, в саду», а також інші коляди. Початок о 16.30.
* На «Розколяду-2020» у студентський клуб Львівської політехніки (вул. Бой-Желенського, 20) спільно попрощатися з різдвяними святами, колядами та вертепом і гарно провести час запрошує Центр студентського капеланства ЛА УГКЦ. Початок о 19.00. Одним із колективів, які завітають на свято, буде студентський театр «Сад», який цього року вже ушосте з вертепом та колядами мандрував у часі Різдва східними теренами України, несучи радість військовим та місцевим жителям.
* На свято «Прощання з колядою» запрошує і «Українська молодь – Христові». Свято відбудеться в приміщенні організації (вул. Пекарська, 13, вхід в кінці подвір’я). Початок о 18.00. В програмі виступи хорів, вертеп, святкова вечеря. «Буде, як завжди, родинна, добра атмосфера! І Бог між нами!» – обіцяють організатори.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
15.2009 / 4.07MB / SQL:{query_count}