До Львова їде Волинський народний хор

Колектив, який приймають і чекають по всьому світу, дасть великий концерт у нашому місті

Кожен рік на них чекають у різних країнах світу. Проте в неділю,  15 березня , о 19.00 у Львівській національній філармонії саме ви можете стати невід'ємною частинкою їх великого концерту та отримати неповторні враження. Вони – Волинський народний хор – запрошують львів’ян та гостей міста на свій виступ, під час якого на одній сцені перебуватиме 75 виконавців – хор під керівництвом Володимира Єфіменка, оркестр на чолі з керівником, заслуженим артистом України Ростиславом П’ятачуком і навіть балет (балетмейстер – заслужений артист України Валерій Смирнов).
Державний академічний Волинський народний хор — професійний мистецький колектив заснований в 1978 році в місті Луцьку Волинської області. Одним з організаторів та першим художнім керівником хору був народний артист України, композитор Анатолій Пашкевич. З 1989року головним диригентом, а з 1993 року і художнім керівником Волинського народного хору є заслужений діяч мистецтв України Олександр Стадник.
За роки існування державний академічний Волинський народний хор провів більше 3500 концертів, з великим успіхом гастролюючи як в Україні, так і далеко за її межами. Колективу аплодували найбільші концертні зали Канади та США, Італії, Греції, Польщі, Австрії, Бельгії, Франції, Німеччини та багатьох інших країн Європи. Випустив  6 аудіо-альбомів з записами більш як сотні пісень, які були вперше виконані саме Волинським народним хором, а також чотири відео-альбоми різних концертних програм колективу. В 2008 році вийшла в світ книга “Співає Волинський народний хор”, де зібрано 120 найкращих пісень з репертуару колективу.
Основу репертуару Волинського народного хору складає пісенний, музичний та хореографічний матеріал Волині, в якому особлива увага приділяється фольклорній спадщині в записах Лесі Українки та Оскара Кольберга. Творчим кредо художнього керівника колективу є постійне оновлення та створення нових концертних програм, збагачення репертуару фольклорним надбанням як Волині, так і інших регіонів України та пошук нових форм і методів його сценічного втілення через органічне поєднання танцю, інструментальної музики та пісні, використовуючи як традиційну, так і сучасну манери їх обробки та виконання.
Квитки на львівський концерт Волинського народного хору можна придбати у всіх касах та на сайтах cshow.biz.ua та karabas.com. Це свято ви запам'ятаєте назавжди!

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.7326 / 4.06MB / SQL:{query_count}