Rockokо здивує львів’ян новим альбомом

Гурт презентує Dark & Light в Львівській національній філармонії 7 березня

Ця весна почнеться з порції музичного драйву, який вибухне 7 березня у львівській філармонії. В рамках презентації альбому Dark & Light, який вийшов на початку лютого, відбудеться концерт гурту Rockokо. Це буде перша можливість почути живе виконання композицій із цієї музичної збірки.
До альбому , який гармонійно поєднує в собі всі можливі музичні і життєві протиріччя, складається із двох частин і 12 треків. Всі композиції, які увійшли до альбому – авторські. Кожна з них належить до частини світла – LIGHT, або темряви – DARK, несе певний меседж, і відповідає ілюстрації, які спеціально створювались під конкретну композицію.
На концерті на вас чекають шалені емоції, харизматичні виконавці, яскрава, рокова музика, яку виконуватимуть на класичних інструментах і яка не перестає дивувати своєю багатогранністю та новим поглядом на звичні речі. Ця подія – феєрія темної та світлої сторін музики, що в сумі дає вражаюче дійство, свідком якого має стати кожен!  Ви не зможете забути враження, які отримаєте під час цього концерту!
Квитки можна придбати тут.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
14.8633 / 4.05MB / SQL:{query_count}