Подарунок до Дня закоханих від балету «Життя»

Відомий танцтеатр представить львів’янам кабаре LoveSorry

До Дня Валентина танцтеатр «Життя» готує особливий подарунок усім закоханим: 14 лютого о 18.00 в Палаці культури залізничників «Рокс» (вул. Федьковича, 54/56) буде представлене на розсуд публіки перше українське кабаре LoveSorry.
Як стверджують організатори дійства, глядачі зможуть насолодитись особливим стилем, шармом, історією кохання, мовою тіл, ритмів та мелодій: «Буде сучасно і вишукано, нестримно і чуттєво».
Художня керівничка та головна режисерка проєкту народна артистка України Ірина Мазур пояснює: «Історія «Життя» – це історія постійного руху і пошуку. Вже від моменту заснування колективу в 1986 році я відчувала, що хочу більшого, аніж просто створити успішну танцювальну студію. Мріяла про супершколу виконавського мистецтва, яка поєднала б не тільки класику і новації, але й танець і театр. Ми досягли цього разом – я і мій балет. Після перемоги з Русланою на Євробаченні з проєктом «Дикі танці» про нас дізнався весь світ. Завдяки творчому досвіду, накопиченому впродовж майже 30 років активної концертної діяльності, балет «Життя» перетворився на унікальну хореографічну лабораторію: синтез етно-автентики, східноєвропейського модерну і джазу. А робота із сучасними «вуличними» стилями дозволяє відобразити наші історії в стилістиці Dance Action. Кожна наша композиція – це не просто танець з елементами драматургії, це театрально-танцювальна мініатюра».
Всім охочим гарантовано потрапити на шоу варто придбати квитки тут!

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.2881 / 4.07MB / SQL:{query_count}