“Концерт на Андрія”: добра традиція по-львівськи

Гурти “Антитіла” та Kazka, співачки Злата Огнєвіч та М’ята “запалювали” гостей на грандіозній забаві-2019 від радіо “Львівська Хвиля”

У Львові є багаторічна хороша традиція – концерт на Андрія від популярного проукраїнського радіо “Львівська Хвиля”. Улюблені ведучі улюбленого радіо рідного міста разом із улюбленими українськими зірками збираються щороку на одній сцені на Андрія.
І цього року “Львівська Хвиля” зібрала друзів, багаторічних партнерів та відданих слухачів у нічному клубі Malevich на “Концерт на Андрія”. Як і минулих років, так і у 2019-ому, це традиційно одне з найкращих і найбільш драйвових дійств року. І, звісно, найбільш очікуваних вечірок року. Щорічні Андріївські вечори – це гордість “Львівської Хвилі”.
“Концерт на Андрія” – це була запальна, яскрава, позитивна і по-родинному тепла забава з якісною музикою! Та й вже доброю традицією стали зустрічі друзів та знайомих саме на Андріївському концерті від улюбленого радіо. А живе спілкування – це так важливо у час гаджетів. І традиційно слухачі радіо мали можливість почути концерт за участі зіркових виконавців у прямому ефірі на хвилях 100,8 FM.
Яке ж свято без улюблених радіоведучих? Спершу на сцені були Влодко Лучишин та Андрій Великий, а згодом їхні молодші колеги – Володимир Мельник та Віталій Сиротяк. І це також традиція: один тандем забаву розпочинає, а інший її продовжує і завершує.
“Андріївський вечір – це добра львівська традиція, без якої вже неможливо уявити зимові свята у нашому місті. Тішимося, що щороку цікавість до нашого концерту зростає. Друзі, яких запрошуємо на свято, заряджаються позитивом від українських виконавців. Тішимося, що багато співаків товаришують із “Львівською Хвилею” і виступають на наших Андріївських вечорах. Для нас цей концерт – це підсумок щоденної праці. Адже працівники радіо вкладають душу в роботу радіо і його контент. Радіємо, що слухачі люблять і слухають наше радіо, а також чекають на Андріївський концерт”, – зазначає генеральний директор радіо “Львівська Хвиля” Мирослав Хом’як. Й додає: “Львівська Хвиля” відкрила публіці багатьох молодих українських виконавців, які завдяки ротації на нашому радіо отримали потужний поштовх до популярності”.
Відкривав забаву Зіновій Карач та гурт Wszystko. Ivan NAVI ще гучніше “запалив” зал. Співачка М’ята зачарувала публіку своїм голосом. Гостею “Концерту на Андрія” цього року була й відома українська співачка Злата Огнєвіч. Зал клубу Malevich просто “вибухнув”, коли на сцену вийшов гурт “Антитіла” та його фронтмен Тарас Тополя. Раділа публіка й участі у концерті відомого гурту Kazka, зокрема їхньому хіту “Плакала”.
Вже традиційно на Андріївський концерт запрошують відомих людей Львова, друзів та партнерів. Цього разу завітали депутати міськради, керівники пресслужб.
Зокрема, серед гостей був і очільник пресслужби “надзвичайників” Львівщини Віталій Туровцев із дружиною та маленьким сином. “Львівська Хвиля” – це моє улюблене радіо. Поважаю його за гарний підбір музики та цікаві програми. Це радіо, яке популяризує українську пісню, зокрема молодих виконавців. Особливий респект за швидкість подачі інформації. Це радіо, яке подає інформацію професійно, грамотно та оперативно”, – каже співрозмовник. Концерт родині Туровцевих сподобався. “Чекав на “Антитіла”. Також хотів почути гурт Kazka та Злату Огнєвіч. Тішуся, що цей вечір видався багатим на зустрічі. Багато хороших знайомих завдяки “Львівській Хвилі” зібралися одразу в одному місці. Це нечасто буває, а “хвилівцям” це вдалося!” – каже Віталій Туровцев. Й додає: “Ми з дружиною були на концерті зі своїм сином, якому чотири з половиною роки. Дитина вперше танцювала під клубну музику, йому все сподобалося, він не хотів йти додому. Ми хвилювалися, що побудемо лиш трішки і повернемося додому, але дитина чемно пробула на всьому концерті! Сину дуже сподобалося”.
Слухає і любить “Львівську Хвилю” й відома львівська волонтерка, керівник Першого українського жіночого ветеранського простору Re:hub Марія Петришин, бо це, з її слів, якісне і професійне радіо нашого міста, тут якісна українська музика. “Мені дуже сподобався “Концерт на Андрія”, виконавці виступали дуже гарні. Це була жива та якісна музика, зустрічі і спілкування з друзями. Була надзвичайно тепла атмосфера! Особливо тішилася, коли на сцену вийшов гурт “Антитіла”. Це така потужна енергетика. Вони мої фаворити!” – каже волонтерка.
“Люблю і слухаю “Львівську Хвилю” – це улюблене радіо нашої родини. Це якісне і професійне радіо. Ми за все українське та українських виконавців. Я за Україну, її світле майбутнє, за розвиток не лише українського виробника, але й українського співака, – зазначає Ірина Юськевич, власниця ферми “Західний равлик”. – Ми з чоловіком були торік на Андріївському концерті, отримали масу задоволення, і цього року також, за що дякуємо “хвилівцям”. Мені найбільше імпонують “Антитіла”. Сподобався і виступ Злати Огнєвіч. Ведучі молодці! Загалом це було атмосферне, якісне і тепле дійство. Це і місце зустрічі друзів та знайомих. Дякуємо за гарне свято!”.
Фото: Олена Ляхович

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
15.0801 / 4.11MB / SQL:{query_count}