Міхалок відсвяткує уродини у Львові

Разом із гуртом Drezden він випустив альбом і оголосив дати перших концертів

фото: Олена Божко
За рік існування в колективу Сергія Міхалка Drezden з’явилася велика кількість шанувальників, які нетерпляче чекали виходу нового альбому та перших концертів. І нарешті це сталося: музиканти презентують другий студійний альбом «Эдельвейс» і оголошують перші виступи в Білорусі та Україні. Сергій Міхалок уперше представить Drezden в концертному форматі 19 січня у Львові в клубі Picasso. Варто зауважити, що презентація концертної програми відбудеться в день його народження. Після цього гурт дасть концерти: 23 лютого в Мінську (Falcon Club), 28 лютого в Києві (BelEtage) і 13 березня в Харкові («Арт-Завод Механіка»).
У новий альбом проєкту Drezden «Эдельвейс» увійшло 11 треків. Зведенням і мастерингом альбому займався Віталій Телезін, запис альбому відбувався на його київській студії «211». Послухати альбом можна за посиланням
На титульний трек «Эдельвейс» зняли відео, прем’єра якого відбулася зовсім недавно. Автор кліпу – білоруська режисерка Кароліна Полякова. До речі, перегляди відео «Эдельвейс» наближаються до позначки два мільйони на YouTube. Подивитися кліп можна за посиланням.
Drezden – це еклектичний сплав The Cure, Wolfsheim і Олексія Вишні. Це переосмислення музики «Нової хвилі» і Neue Deutsche Welle через 40 років. У альбомі «Эдельвейс» Сергій Міхалок продовжує традиції дебютного альбому: філософські тексти пісень наповнені грою слів, таємні сенси яких доведеться розгадувати слухачам. Разом із ним у записі альбому брали участь Павло Міхалок (клавіші), Алесь-Франтішек Мишкевич (бас), Денис Шуров (барабани) і Павло Величко (гітара).
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.9388 / 4.06MB / SQL:{query_count}