«Дударик» скликає друзів

16 і 19 грудня хорова капела востаннє у Львові виступить із мюзиклом «Пригода Святого Миколая»

У понеділок, 16 грудня, о 16.00 та 18.30 на сцені театру ім. М. Заньковецької  і 19 грудня о 16.00 та 18.30 у Цeнтрі Довжeнка на Сихові хорова капела «Дударик у супроводі рок-оркестру виступить із мюзиклом «Пригода Святого Миколая». Герої цього дійства – ангели, ангелята, Чортик, чортенята і Кіт – зійдуться в епічному музичному двобої за віру в добро і Святого Миколая. Музика до вистави створена на основі безсмертних хітів усіх часів авторства James Brown, AC/DC, Queen, Chuck Berry, The Beatles, Adele, Scorpions, Leonard Cohen, Eric Clapton.
Зі слів керівника хорової капели «Дударик» Дмитра Кацала, ідея створити цей мюзикл виникла завдяки легендарній композиції Hallelujah Леонарда Коена. «Я на приспіві замість «Алилуя!» намугикував «Миколає». Цей твір побудував в моїй уяві фінал вистави, в ньому «злі сили» просять прощення у Святого Миколая за свої збитки, і той їх прощає, – згадує автор та постановник мюзиклу. – Далі треба було підібрати музичні теми для головних героїв. І це було непросто, тож я звернувся по допомогу до своїх дітей – вони безпомилково реагують на характер і правдивість музичного образу – і врешті була обрана Highway to hell для Чортика і We are the champions для Ангелика. Згодом я дописав вірші для другорядних персонажів. Так з’явився Scorpions, Adele, Chuck Berry, The Beatles, Eric Clapton. Насправді це моя улюблена музика, улюблені виконавці, твори яких я знаю напам’ять. Отже, писати вірші для казкових героїв було справжньою насолодою».
«Пригоду Святого Миколая» на великій сцені втілять Назар Омельчук (Чортик), Тарас Різняк (Ангелик), Людмила Бурда (мудрий Котик), Павло Борик (несправжній Миколай), Святий Миколай у ролі Святого Миколая, дударики (ангелята і чортенята). Аранжування композицій для проєкту зробили Дмитро Кацал і Володимир Заборовський.  Цього року мюзикл покажуть у Львові востаннє! Чому? Керівник хорової капели «Дударик» Дмитро Кацал розповів, що мюзикл став улюбленим «миколаївським» дійством і вже п’ять років поспіль збирає повні зали маленьких глядачів. Тож настав час показати його Україні.
«Ми повеземо його Україною, натомість на львів’ян чекає прем’єра нового різдвяно-новорічного мюзиклу, що триватиме від Миколая до Йордану, – анонсує він. – Секретів поки не розкриваю. Можу лише сказати, що в ньому глядач зустрінеться із улюбленими казковими героями, персонажами з мультфільмів і кіно, що спільно рятуватимуть «різдвяне диво».
Тож не змарнуйте нагоди насолодитися мюзиклом саме у Львові! Квитки на всі концерти можна купити на gastroli.ua

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
11.7243 / 4.07MB / SQL:{query_count}