Французький вікенд у Львові

Поціновувачів якісної музики запрошують на концерти піаністів Кім Барб’є та Максіма Зеккіні

Аромат свіжої випічки, швидкоплинна Сена, Ейфелева вежа, найромантичніше місце для закоханих… Погодьтеся, Франція викликає найрізноманітніші асоціації. Однак для нас Франція – це насамперед чудова музика та неймовірні виконавці!
Уже 15 і 17 листопада на сцені Львівської національної філармонії виступлять французькі піаністи Кім Барб’є та Максім Зеккіні.
“Мене вразило непересічне поєднання поетичності та досконалої виконавської техніки”, – саме так відгукується про Кім Барб’є один із найвідоміших диригентів сучасності, британець сер Саймон Реттл.
І справді, в репертуарі тендітної Кім Барб’є чимало масштабних віртуозних композицій. Впродовж своєї успішної кар’єри вона виступала з кращими оркестрами світу на найвідоміших концертних майданчиках.
У Львові свою майстерність піаністка покаже 15 листопада: виконає один із найвідоміших концертних творів фортепіанного репертуару ХХ століття, знаного завдяки популярній композиції, що лежить у його основі, а також неабиякій технічній виконавській складності, про яку зазначав її автор. Мовиться про Рапсодію на тему Паганіні Сергія Рахманінова, написану на основі 24-го Капрису Ніколо Паганіні.
Виступить Кім Барб’є в супроводі Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії. Диригуватиме Тарас Криса. Також у програмі вечора симфонічна поема Ріхарда Штрауса “Життя героя” (ораторія 40).
А 17 листопада у Львівській національній філармонії дасть сольний концерт Максім Зеккіні. Його програма, яку виконавець назвав “Від Моцарта до мюзиклів сучасності”, стане своєрідною мандрівкою різними стилями та епохами – від улюблених композицій Вольфганга-Амадея Моцарта, через натхненні та інтимні ноктюрни Фредеріка Шопена до найвідоміших уривків із мюзиклів Лео Бернстайна, Мішеля Леґрана та Ріккардо Коччанте.
Французьке видання Le Rеpublicain Lorrain пише про піаніста: “У той момент, коли пальці Максіма Зеккіні торкнулися клавішів, почалася магія; зачарована публіка викликала молодого піаніста на біс тричі”.
Окрім того, сьогодні о 17.00 у львівському офісі “Альянс франсез” (вул. Огієнка, 18-а) відбудеться зустріч із музикантами. Вхід на подію вільний!
Також маємо для вас вигідну пропозицію: перші 100 покупців квитків на концерти отримають знижку на другий квиток 99%! Але варто поспішити, адже кількість квитків обмежена. Зважте на те, що акція доступна лише при купівлі квитків онлайн на Gastroli.ua і Gastroli.ua і діє за промокодом: france.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6852 / 4.08MB / SQL:{query_count}