Кращий час для мистецтва

Львів готується до Міжнародної мистецької виставки “Осінній салон “Високий Замок” – 2019”

За тиждень, у п’ятницю, 8 листопада, о 16.00 в Палаці мистецтв відбудеться урочисте відкриття Міжнародної мистецької виставки “Осінній салон “Високий Замок” – 2019”. Цей особливий проєкт є синтезом мистецтв, адже дарує непересічну можливість для зустрічей та спілкування не лише художників, а й культурних діячів, літераторів, композиторів, виконавців, музикантів і акторів. Щороку він дарує особливу мистецьку ауру, яка об’єднує та заохочує до спілкування шанувальників мистецтва і представників творчих спільнот.
Зі слів генерального директора Палацу мистецтв Юрія Візняка, цього разу художні виставки салону охоплять усі виставкові зали цієї локації: “Адміністрація палацу працює над тим, щоби покращити експозиційні умови для перегляду творів. Цього року ми з радістю будемо представляти оновлений другий поверх палацу”.
Львівський “Осінній салон” – це місце, де перетинаються різні мистецькі течії та стилі, відбувається діалог між креативним і традиційним, розгортається панорама реального стану сучасного мистецтва. Цього разу він продовжить свої довголітні традиції. Адже ця художня виставка – одна з небагатьох у Львові, яка впродовж тривалого часу, незважаючи на економічні труднощі, не лише не зникла, а й активно розвивається. Вона змінює формат, знаходить щораз більше шанувальників, викликає неабиякий резонанс у мистецькому середовищі нашого міста, її активно обговорюють, аналізують мистецтвознавці.
Цьогорічний салон представить роботи митців із Польщі, Білорусії, Азербайджану, Нідерландів і, звичайно, з України (зокрема з Тернополя, Луцька, Одеси, Вінниці, Києва, Чернівців, Ужгорода та східних регіонів).
“Як і щороку, салон має свій певний формат. У ньому будуть представлені три головні експозиції, також маємо цікавинки, але всіх секретів поки не розкриваємо, – каже докторка мистецтвознавства, заступниця директора Палацу мистецтв Ольга Луковська. – Основну експозицію осіннього салону можна оглянути на третьому поверсі палацу. Також представимо на розсуд публіки дуже цікаву виставку львівського митця, який уже відійшов у вічність. Раджу звернути увагу на проєкт “Український плакат у Львові”, який ми представляємо не вперше”.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4420 / 3.97MB / SQL:{query_count}