“Позивний Бандерас” у Львівському кіноцентрі

Серія кінопоказів для молоді з районів Львівщини триватиме до 12 листопада

Департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА спільно з Львівським кіноцентром розпочав показ фільму “Позивний Бандерас” для молоді з районів Львівщини. Головна мета таких показів – ознайомлення школярів із сторінками сучасної історії та героями, які стали на захист української держави.
Серія кінопоказів розпочалась 28 жовтня та триватиме до 12 листопада. Як інформує пресслужба Львівської ОДА, заплановано, що близько 2000 молодих осіб із Львівщини переглянуть сучасну кінострічку. Покази відбуваються у Львівському кіноцентрі (вул. В. Великого, 14-а).
Сценарій стрічки, написаний Сергієм Дзюбою та Артемієм Кірсановим, має в основі щоденники нацгвардійця Сергія Башкова з позивним “Індіанець” та розповіді воїнів АТО. Оператор-постановник – Олександр Земляний, головну роль у стрічці виконав Олег Шульга.
Торік молодь Львівщини мала змогу переглянути художній фільм режисера Ахтема Сеїтаблаєва “Кіборги”. Кінострічку побачили 2440 учнів старших класів із 16 районів Львівської області.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
20.1373 / 4.06MB / SQL:{query_count}