“Казки для дорослих” Романа Романишина

У арт-галереї “Зелена канапа” до 17 листопада триває виставка офортів львівського митця

Днями у арт-галереї “Зелена канапа” відбулося відкриття виставки “Казки для дорослих” Романа Романишина. До експозиції увійшли 24 офорти зі серії “Аліса в Дивокраї” цього львівського митця.
Геніальний твір Льюїса Керрола про дівчинку Алісу є невичерпним джерелом для візуальних алюзій художників. Насичений незвичайними і багатими на подробиці наративами, він став ідеальним натхненням, зокрема, для іншого геніального творця – львівського художника-графіка Романа Романишина.
Ці 24 кольорові (друковані у кілька пластин) офорти ілюструють 24 глави обох частин “Аліси” – по 12 у кожній. І хоча ці роботи митець створив у 2014 – 2017 роках, але у повному обсязі серію представлять вперше. Кольорові зображення до першої частини твору Роман Романишин вписав у форми (капелюх, чайник або яйце), які є посиланнями на зміст конкретної глави. А от 12 творів для другої частини він вписав в однакові прямокутники.
Зверніть увагу на те, що за полями кольорових зображень – білим по білому, для уважних глядачів – майстер виконав тиснення на папері без використання фарби, так зване сліпе тиснення.
У цих офортах багато дрібних подробиць і символів – це графіка для справжніх книголюбів, інтелектуалів. Львів’яни та гості міста матимуть нагоду насолодитися “Казками для дорослих” до 17 листопада.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
12.5518 / 4.06MB / SQL:{query_count}