Танго останньої надії

Львів’ян і гостей міста запрошують долучитися до нового проєкту Назарія Пилатюка та оркестру «Академія»

У вівторок, 12 листопада, у Львівській національній філармонії презентують авторський проєкт заслуженого артиста України Назарія Пилатюка «Танго останньої надії», створений спільно з оркестром «Академія», Артуром Микиткою, Петром Довганем і Антоном Сопігою та диригентом Ігорем Пилатюком.
Як стверджують організатори, цей проєкт уже здобув популярність завдяки чудовому складу музикантів, а також не менш цікавій та глибокій програмі, яка потверджує, що мистецтво ніколи не стоїть осторонь важливих подій.
«Танго останньої надії» натхненне музикою геніальних композиторів сучасності, зокрема Джона Вільямса, творіння якого є частиною фільму «Список Шиндлера».
«Назва цього проєкту говорить сама за себе. А в поєднанні з музикою до кінофільму «Список Шиндлера» створює особливу атмосферу, яка завжди залишиться у нашій пам’яті», – каже автор проєкту.
Під час концерту виконають композиції «Посвята П’яццоллі, танго-реквієм «Адіос Ноніно», LiberTango, «Каштанове і блакитне» і танго, яке є основною складовою (і назвою) окремого проєкту Lost Tango Володимира Винницького. Окрім цього, ви почуєте твори Мирослава Скорика, Рішардо Гальяно, Якоба Гаде в оркестровці талановитого композитора Ярослава Олексіва, а також декілька авторських композицій Антона Сопіги, з яких починалися перші проєкти тріо Promenade.
«Танго останньої надії» – зовсім новий проєкт, але його вже презентували в дещо іншому форматі спільно з оркестром «Академія» на фестивалі «Віртуози». Тепер його прийматимуть у кращих залах України, зокрема в національних філармоніях Львова і Києва.
«Оркестр «Академія» має багаторічні традиції, і я маю велику приємність працювати з ним із самого дитинства. Разом ми здійснили десятки прем’єр, виступали на кращих фестивалях України та за кордоном. Щодо диригента Ігоря Пилатюка, то кращої кандидатури для цього проєкту не можу назвати. Я дуже радий, що ми працюємо разом, – розповідає Назарій Пилатюк. – Із піаністом Петром Довганем працюю вже понад 15 років. Ми здобули багато перемог, створювали нові програми, плануємо й надалі співпрацювати. А з гітаристом Антоном Сапігою у нас розпочалася співпраця з проєкту Promenade, який став відомим серед молоді та шанувальників класичного мистецтва. Отже, чекаємо львів’ян 12 листопада, буде незабутньо».
Квитки на концерт можна придбати в касі Львівської філармонії та онлайн за посиланням.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
10.2348 / 4.07MB / SQL:{query_count}