Роман про свободу і подолання страхів

Побачило світ україномовне видання твору “Тінь у профіль” Олени Андрейчикової

Міжнародна літературна корпорація Meridian Czernowitz видала роман письменниці Олени Андрейчикової “Тінь у профіль”. На початку року книжка побачила світ російською, а тепер – українською. Видання відрізняються й зовнішнім виглядом: російськомовна книжка оформлена палітуркою чорного кольору, українська – червоного. 
“Мене багато разів питали, чому немає книжки українською, – каже авторка. – Було дуже страшно, чи зможу я зробити це самостійно, чи краще запросити доброго перекладача. Але ж ця книжка якраз про страхи та їх подолання. Краще робити, аніж боятися. Тож поступово намагаюся покінчити зі всіма своїми страхами, крім одного: я боюся боятися. І вже почула відгуки –  українська версія навіть краща”.
Роман “Тінь у профіль” ставить перед читачем питання, що може собі дозволити жінка в сучасному світі – на Сході, на Заході, в далекій незрозумілій країні чи сусідній кімнаті? Жінка, що перебуває в полоні віковічних забобонів, чи та, яка вважає, що їй вдалося подолати їх?
У книжці показана історія одного забороненого кохання, заснована на реальних подіях. Кожен герой роману переосмислює своє ставлення до життя і свободи. Серед них – Хельга, наївна учителька з Данії, яка мріє про довічний шлюб; її обранець – вдавано байдужий американець Хок; жінка, що вимушено переїхала з України в далекий Бахрейн та з власної волі прийняла іслам; індус, що втікає з рідної країни, скоївши злочин через зраджену любов, та оповідачка, яку вся ця історія спонукає на певні роздуми і кроки назустріч свободі.
Перші презентації книжки вже відбулися під час Міжнародного поетичного фестивалю Meridian Czernowitz у Чернівцях та Форуму видавців у Львові. Наступна запланована в Києві.

Олена Андрейчикова – письменниця, перекладачка, журналістка. Живе у Києві. Перша збірка оповідань “Женщины как женщины” була опублікована в 2015 році та вже незабаром стала однією з десяти кращих в Україні за версією книжкових магазинів “Буква” та “Книжковий супермаркет”. Спектакль “Театру Вух” із п’єсою “Чужі” за однойменним оповіданням письменниці гастролює Україною та збирає аншлаги. Друга книга “Таємне понеділкування” і третя “Акулы тоже занимаются любовью” були видані в 2017 році.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
5.5044 / 4.07MB / SQL:{query_count}