Новий кліп від Tabakov

Співак презентує відео “Ти танцюєш одна” на перший сингл із майбутнього альбому

Переможець популярних телепроєктів “Шанс” і “Голос країни” Павло Табаков після півторарічної перерви повертається в український шоу-бізнес. Відтепер він представлятиме свою творчість під новим іменем Tabakov, у новому іміджі і з новим звучанням. Оновленого виконавця і його творчість вже зараз можна оцінити на музичних каналах України, адже днями він представив кліп на пісню “Ти танцюєш одна”, яка за останні кілька місяців уже встигла завоювати позиції у медійному просторі країни.
Кліпмейкер відеоновинки – український режисер Тарас Дронь, який місяць тому став членом Європейської кіноакадемії. У відео “Ти танцюєш одна” знімальна група яскраво, стильно, зі смаком втілила просту ідею: кожна жінка незалежно від віку, типажу та соціального статусу потребує уваги й кохання.
“Ти танцюєш одна” – це перший сингл із майбутнього альбому співака, вихід якого запланований на весну 2020 року. Над цим EP Tabakov працює у колаборації з українським саунд-продюсером Андрієм Бакуном. Музичний тандем експериментує зі стилями та саундом, прагнучи здивувати прихильників Табакова. Tabakov – це не тільки про силу голосу, це і про вміння запалити публіку, надихнути і допомогти відчути ритм. Водночас із поверненням на український музичний ринок Tabakov і Bakun уже реалізовують перші спроби виходу на ринок Європи.
Переглянути прем’єру відео “Ти танцюєш одна” можна онлайн за посиланням.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
5.8531 / 4.06MB / SQL:{query_count}