Музика, яка дарує щастя…

Гурт Troye Zillia запрошує львів’ян і гостей міста на концерт-презентацію нового альбому, який відкриватиме Lviv Bandur Fest

У вівторок, 5 листопада, о 19.00 у Львівській національній філармонії гурт Troye Zillia в супроводі фолькового оркестру презентує свій альбом Endorфіny.
Ендорфіни та гармонія – саме їх відчують справжні поціновувачі якісного інструментального музичного звучання. У той же час колектив гурту признається, що цей альбом глибший, зрозуміліший і ближчий до людей. Оригінальне звучання народних мотивів, етнодеталі та позитивний заряд композицій будуть більш зрозумілими та легше сприйматимуться новими слухачами – вони буквально зможуть відчути кожну ноту.
Солістка гурту Анастасія Войтюк також є засновницею фестивалю Lviv Bandur Fest. Саме тому Troye Zillia, як представники розвитку сучасної бандури в Україні, цього року відкривають сольним концертом третій Міжнародний фестиваль Lviv Bandur Fest.
Troye Zillia є лідерами сучасної бандури у Львові, які ініціюють рух та розвиток цього інструмента в сучасному естрадному середовищі. В програмі концерту пісні з нового альбому гурту, присвяченого любові та її різним стадіям в житті людей, які оспівані в українському фольклорі: від симпатії до кохання, від пристрасті до розлуки, від вірності до ревнощів.
Тож готуйтеся до прем’єр найновіших композицій та ексклюзивів! У своїх виступах музиканти використовують інструменти різних народів світу: індійські, африканські, вірменські, а також поєднують різні музичні стилі. До постійної команди на концерті долучаться  колеги з-за кордону. Разом вони запропонують нове звучання уже знайомих композицій, які цього разу виконуватимуть у супроводі оркестру.
Бо, як вважають учасники гурту, найважливіше – це життя треку, і якщо слухач ставить його на повтор, це для артиста найвища похвала!
Квитки на концерт гурту можна придбати на lviv.kontramarka.ua Вартість – від 150 до 200 грн.
Якщо хочете більше дізнатися про Lviv Bandur Fest і сучасну бандуру – читайте статтю “Ми виводимо бандуру “в маси” (“Львівська Пошта”, №93 (2105) від 24.11.2018 р.). У ній Ярослав Джусь – бандурист, фронтмен “Шпилястих кобзарів”, організатор фестивалю Bandura Music Days і Анастасія Войтюк – бандуристка, солістка гурту Troye Zillia, арт-директорка фестивалю Lviv Bandur Fest докладно розповіли про традиційну та сучасну бандуру, сприйняття цього інструмента і те, як зробити його відомим у світі.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6783 / 4.08MB / SQL:{query_count}