Синдром Дауна – не вирок!

У “Кінопалаці” львів’янам і гостям міста покажуть новинку “Арахісовий сокіл”

У суботу, 19 жовтня, о 19.00 у “Кінопалаці” на розсуд глядачів представлять неймовірно смішну історію справжньої дружби – фільм “Арахісовий сокіл”! 
Тільки уявіть: хлопець Зак понад усе мріє стати реслером, та замість того, щоб перемагати на ринзі, він нудьгує в лікарні через свій синдром Дауна. Він вирішує втекти і будь-що втілити свою мрію. На шляху до самого себе Зак зустрічає дрібного злочинця Тайлера, який стає його подорожнім товаришем, тренером, а пізніше і несподіваним другом. Разом вони вештаються, тікають від переслідування, рибалять, шукають Бога і переконують милу практикантку Елеонору підтримати Зака в його мрії.
Перед переглядом цього прекрасного та життєствердного фільму Юлія Аронова докладніше розповість про особливість Зака та інших “сонячних” мрійників. Юлія – мама 9-річної дівчинки Діани, яка народилася з синдромом Дауна. Журналістка, голова батьківської ГО “Розправлені крила”, розкаже про те, що таке синдром Дауна, чи може сім’я, яка виховує дитину зі СД, жити повноцінним і щасливим життям, із чого це життя починається і чим завершується. Чи справді люди з синдромом Дауна виключно веселі й доброзичливі? Чи можуть вони працювати і створювати сім’ї? Зрештою, що вони взагалі можуть, а що ні.
Квитки шукайте тут.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
4.0476 / 4.06MB / SQL:{query_count}