Сова і круки

Ще одна українська книга увійшла до престижного щорічного каталогу The White Ravens 2019

Книжка української письменниці Галини Вдовиченко “Сова, яка хотіла стати жайворонком” з ілюстраціями Христини Лукащук увійшла до одного з найпрестижніших щорічних каталогів книжкових рекомендацій у галузі міжнародної дитячої та юнацької літератури. 17 жовтня на Франкфуртському книжковому ярмарку презентують друковану версію цього каталогу (13.00 – 14.00, Frankfurt Kids – Stage Foyer).
“Сова…” Галини Вдовиченко стала однією з 200 книг 30 мовами з 50 країн світу, відзначених Міжнародною молодіжною бібліотекою в Мюнхені (International Youth Library). Відбір здійснювали за такими основними критеріями: літературний стиль, дизайн, універсальність теми, новаторство.
Авторка Галина Вдовиченко неймовірно втішена вибором фахівців і тим, що “Сова…” потрапила у міжнародний топ-перелік рекомендованих до читання книжок. “Саме через книжки Україна може переконливо розповідати про себе світові, – вважає письменниця. – Ця книжка про те, як важливо розуміти і приймати себе, як вчитися жити поруч із неподібними на тебе, як облаштовувати наш розмаїтий світ без шкоди для себе та іншого”.
За словами ілюстраторки Христини Лукащук, для неї ця перемога, з одного боку, була несподіванкою, а з другого боку, свідченням того, що художниця рухається в правильному напрямку. “Дуже часто видавці вважають мої проєкти цікавими, але неформатом, – додає Христина. – Що ж? Не думаю, що ця подія щось змінить у сприйнятті таких проєктів масово, але для мене це, як полярна зірка на нічному небі, котра вказує дорогу додому. До себе”.
“Сова…” побачила світ у дитячому арт-видавництві “Чорні вівці”. Окрім неї, до каталогу ввійшла ще одна книжка української письменниці – “Туконі – мешканець лісу” Оксани Були.
Всі 200 видань продемонструють під час Болонського міжнародного ярмарку дитячої книги 2020 року на стенді Міжнародної молодіжної бібліотеки. Книжку Галини Вдовиченко в електронній версії каталогу White Ravens 2019 можна побачити тут.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6689 / 4.06MB / SQL:{query_count}