“Високі мрії” у Львові

Сьогодні на площі перед оперним театром виступить чеський вуличний театр V.O.S.A

У рамках Міжнародного театрального фестивалю “Золотий лев”, що триватиме з 28 вересня до 6 жовтня у Львові, в Україну завітає відомий у світі V.O.S.A Theatre – творчий колектив, який займається вуличним театром та регулярно представляє Чеську Республіку за кордоном, на великих виставках у Шанхаї та Мілані, щорічних європейських фестивалях.
2 жовтня о 20.00 на площі перед Львівським оперним він покаже свою останню в цьому літньому сезоні виставу “Високі мрії”, режисером-постановником якої є Якуб Ведрал.
Унікальна вистава-парад: висока акробатика, елементи жонглювання, пантоміми, живий музичний супровід, фантастичні машини, що перехоплюють дух, і звуки метрополії, що вливаються у перформанс і роблять саме місто учасником дійства!
Мрія про машини, що літають, підкорюючи небо, про міфічне життя в глибинах океанів, химерні персонажі на спеціальних рухомих механізмах, миготіння сюжетних ліній маленьких людських казок – усе це поєднане у “Високих мріях”. У постійному русі актори і машини, як атоми, творять разом молекулу історії про людські бажання та пристрасті. Несподівані повороти сценарію та вражаючі емоції запалюють усмішки на обличчях перехожих і глядачів навіть на зовсім не театральних локаціях.
Міжнародний театральний фестиваль “Золотий лев” – 2019 відбувається під патронатом ексміністра культури України Євгена Нищука. З нагоди 30-річчя з 28 вересня до 6 жовтня в програмі фестивалю є багато вистав з України та закордону.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7432 / 4.06MB / SQL:{query_count}