Віктор Винник і гурт “Мері” дадуть концерт на Покрови

У центрі Довженка музиканти виступлять з новою програмою “Нові та найкращі пісні”

У понеділок, 14 жовтня, в Центрі Довженка на Сихові відбудеться концерт Віктора Винника та гурту “Мері”.“Цей зал особливий для нас, оскільки, пригадую, багато років тому, на початку “нульових”, наші перші виступи відбувалися саме там. Торік під час туру “Мерідіани 15” ми також там зустрічалися з нашою публікою”, – розповідає Віктор Винник. Він вважає особливо почесним те, що цьогорічний виступ припадає на Покрову і на День захисника України.
“На всіх без винятку концертах я нагадую, що наша країна у війні, війні за свою ідентичність та незалежність. І в цій війні ми можемо чинити спротив та надіятися тільки на себе, на наших захисників, на нашу армію. В програмі концерту прозвучить багато пісень на соціальну і патріотичну тематику, ми будемо раді бачити в залі учасників ООС і ветеранів! Отже, запрошую всіх і нетерпляче чекаю на зустріч!” – наголошує виконавець.
У компанії Lutsyshyn Promo, яка організовує концерт, розповіли, що Віктор Винник і гурт “Мері” виступлять у нашому місті з програмою “Нові та найкращі пісні”.
“Без сумніву, це той концерт, на який не соромно прийти з батьками і дітьми. І всім він дуже сподобається. Це чудова музика і тексти, українська позиція музикантів. У залі люди насолоджуються прекрасними українськими піснями і відпочивають на повну. А ще це завжди дружнє спілкування публіки з групою наживо. Цього разу слухачі зможуть почути не лише улюблені пісні, а й дуже багато нових, не менш вартісних. Приходьте обов’язково! Тим паче, що концерт відбудеться у День захисника України, а концерт “Мері” є найкращим варіантом відзначити істинно українське свято”, – кажуть організатори.
Для ветеранів АТО/ООС діятиме 20-відсоткова знижка (докладніша інформація за тел. 093 693 68 35)! Під час концерту відбудеться благодійний збір коштів на потреби української армії.
Квитки онлайн можна придбати тут і тут.


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6628 / 4.07MB / SQL:{query_count}