«Не журись» повертається!

Львівська національна філармонія запрошує гостей на концерт учасників легендарного театру

Багато хто пам’ятає львівський театр-кабаре, що з’явився у нашому місті наприкінці 80-их років. Передусім це був сатиричний театр, у якому панувала авторська пісня. Артисти висміювали комуністичну владу, виконували заборонені пісні січових стрільців, воїнів УПА. Серед них був і наш гімн, теж на той час заборонений.
Так ось, «Не журись» повертається! Вже у суботу, 21 вересня, о 18.00 у добірному товаристві пана Дзюня (Богдан Рибка) та пані Мірці (Мирослава Сидор), а також відомих та всіма улюблених учасників ви відчуєте колоритну атмосферу цього легендарного театру, сповнену вишуканого галицького гумору, танців і пісень. Компанію їм складуть талановиті солістки Львівської національної філармонії Лілія Коструба, Ірина Жовтолист і провідні колективи Львова – шоу-балет «Акверіас» та академічний інструментальний ансамбль «Високий Замок».
«Львівська Пошта» поспілкувалася з Богданом Рибкою і дізналася, чого очікувати від цього непересічного дійства.
«Багато наших – Тризубий Стас, Остап Федоришин, Андрій Панчишин, Василь Жданкін, два наші адміністратори – уже відійшли в кращий світ. А ті, що ще, Богу дякувати, живі і трохи «тріпаються», вже на власних хлібах, –пояснює пан Богдан. – Але зараз нам випало зустрітися, тож на концерті ви почуєте Вітю Морозова, який приїжджає на 26 BookForum. У супроводі батяр-бенду «Галичина» він виконає львівські батярські пісні в адаптації Юрка Винничука. Також почуєте кілька його пісень в дуеті з Лесею Бонковською – вона теж наша «нежуристка». Ще в ті часи працювала в театрі ім. М. Заньковецької, але була задіяна й у наших виставах. Її чоловік Юрко Саєнко був у нас за композитора і актора. Почуєте й Олега Лихача. Він починав із нами, а зараз уже знаний тенор, провідний артист Львівської опери. Окрім «нежуристів», у концерті виступить академічний інструментальний ансамбль «Високий Замок» із оновленим репертуаром. Ведучими вечора будуть пан Дзюньо (мій образ зберігається) і пані Мірця (актриса за фахом Мирослава Сидор) – нова коханка пана Дзюня, яка продовжує справу пані Стасі (її роль виконував Остап Федоришин). Вестимемо дійство в кабаретовому стилі під прикриттям теми «Ресторація пана Дзюня» і в нашій кав’ярні прийматимемо гостей. Для цього концерту ми підготували нові тексти і жарти, свіжі пісні і твори, які виконають солістки Львівської національної філармонії».
Квитки на концерт можна придбати онлайн на сайті філармонії або в її касах. Вартість – від 110 до 350 грн.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.3875 / 4.07MB / SQL:{query_count}