“Ангели” пасують Львову

Арт-проєкт експонуватимуть у нашому місті до 23 вересня

Львів’яни та гості міста мають нагоду насолодитися великим арт-проєктом “Ангели”, створеним у кооперації Ya Gallery та Львівської національної галереї мистецтв ім. Б.Г. Возницького. Його куратор Павло Гудімов зібрав і об’єднав у експозиції понад 400 експонатів із музейних збірок та приватних колекцій. Їх демонструють у 23 виставкових залах палацу Лозинського (вул. В. Стефаника, 3) і Музею Пінзеля (пл. Митна, 2) за підтримки більш ніж 40 інституцій-партнерів.
Усі експонати згруповані у п’яти тематичних блоках, які ознайомлюють глядачів із різними вимірами існування ангела. Над цими блоками працювали окремі групи експертів, кожна з яких мала свою тему, досліджувала античність як коріння ангелів, релігійні сюжети за їхньою участю, ієрархії та архангелів. А в найбільшій частині виставки – ангели в культурі –  представлені найрізноманітніші роботи: від графічних творів минулого до сакральних розписів доби символізму та монументальної скульптури ангелів у Львові.
Проєкт покликаний допомогти розвитку культурно-подієвого туризму. Проте завітати на виставку варто не лише для особистого діалогу зі світовою спадщиною, а й для того, щоби здобути унікальні знання.
“Ангелів” вдалось реалізувати завдяки підтримці Українського культурного фонду і Фонду родини Загоріїв.
Експозицію можна оглянути до 23 вересня в палаці Лозинського і Музеї Пінзеля з вівторка по п’ятницю з 11.00 до 17.00, у суботу та неділю – з 10.00 до 18.00 (понеділок – вихідний).
Зверніть увагу на те, що це єдиний шанс побачити цю унікальну виставку, адже її більше ніде не планують показувати! Тож не втратьте нагоди побачити це на власні очі.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
11.9269 / 4.07MB / SQL:{query_count}