Акції від Видавництва Старого Лева

ВСЛ оголосило передпродаж роману Елізабет Ґілберт ”Місто дівчат” і книги тижня про кота Сплета

Видавництво Старого Лева розпочало передпродаж нового бестселера від авторки книг ”Їсти, молитися, кохати”, ”Природа всіх речей” і ”Велика магія” Елізабет Ґілберт. Книга ”Місто дівчат” побачила світ лише кілька місяців тому й одразу підкорила серця мільйонів читачів. А вже наприкінці серпня вона вийде українською в перекладі Ганни Лелів та в художньому оформленні Оксани Йориш.
”Місто дівчат” – це інтригувальний роман про жіночу сексуальність і свободу, про відвагу бути собою і право жити так, як тобі хочеться. А ще тут є історія дуже незвичайного кохання, на яке наклала тінь війна, та справжньої дружби, яку нелегко знайти, зрозуміти й оцінити, особливо в такому непростому та мінливому місті, як Нью-Йорк.
Дія роману починається 1940 року, коли дев’ятнадцятирічну Вівіан Морріс виганяють із престижного коледжу. Батьки відправляють доньку на Мангеттен до тітки – власниці невеликого, проте дуже ексцентричного театру. Несподівано для себе Вівіан опиняється у справжньому вирі довоєнного богемного життя. Знайомства із зірками, незвичайні театральні постановки, нестримний секс, ріки спиртного і відчуття цілковитої свободи спершу заворожують та спокушають, а потім вибивають землю з-під ніг. І це лише початок шляху Вівіан довжиною з життя, який необхідно здолати, щоб зрозуміти: ти не мусиш бути хорошою дівчинкою, щоб бути хорошою людиною!
Прийом замовлень триватиме по понеділок, 26 серпня. Кожен, хто замовить та оплатить книжку в цей період, отримає її одним із перших за акційною ціною. Вартість книжки за умовами передпродажу – 150 грн замість 180 грн. Доставка та самовивіз замовлень відбуватимуться з 27 серпня.
Як взяти участь у передпродажі? Замовити книгу ”Місто дівчат” на сайті Видавництва Старого Лева, оплатити замовлення (вартість книги та доставки) банківською карткою онлайн на сайті й очікувати книжки з 27 серпня. Якщо у вашому замовленні, окрім книжки ”Місто дівчат”, будуть інші видання – ви зможете отримати замовлені книги із 27 серпня. 
А ще по 25 серпня у ВСЛ триватиме ”котячий” тиждень. Видавництво дарує знижку 20% одразу на три книжки про улюбленого пухнастого героя тисяч дітлахів – кота Сплета. Акція діятиме в усіх книгарнях ВСЛ на книги ”Кіт на ім’я Сплет”, ”Вдячний Сплет” та ”Закоханий Сплет” від неперевершеного Роба Скоттона! 
У першій книзі кіт на ім’я Сплет уперше йде до школи і дуже хвилюється: а раптом він там ні з ким не заприятелює? Тому про всяк випадок ховає у коробку з обідом своє хатнє мишенятко – Сеймура  і бере його зі собою до школи. Учителька, пані Горошинка, знайомить Сплета з класом і розпочинає урок. Коли Сеймур вистрибує з коробки, кошенята роблять те, що й усі коти: ловлять мишеня! Бідолашний Сплет! Невже він втратить і свого давнього приятеля, і всіх нових?! Мудра пані Горошинка втручається вчасно, і її учні вивчають новий, дуже важливий урок… Виходить, у Котячій школі може бути дуже цікаво!
 Друга історія навчить малят цінувати дружбу і бути вдячними. Сеймур занедужав і засумував. Сплет хоче його розвеселити і вигадав для цього дещо особливе: власноруч зробив не листівку, а цілу книгу вдячності! Сплет записав усі їхні славетні пригоди і справжні маленькі подвиги бравого мишеняти, за кожен з яких сказав йому велике і щире дякую!
Третя історія, звісно, про кохання. У День святого Валентина Сплет підготував особливу ”валентинку” для дуже особливої істоти. Її звати Кицюня. Вона навчається зі Сплетом в одному класі й подобається йому навіть більше, аніж рибні палички чи морозиво. Та от біда, Кицюня, здається, геть байдужа до Сплета… Часом навіть знущається з нього: то хвоста у вузлик зав’яже, то штурхне в кругленьке пузце. А ще ж суперник у Сплета є – не хто інший, як Спайк. Чи допоможе Сплетові святкова та щира ”валентинка” завоювати лапку і серце Кицюні? Дізнаєтеся з книжки.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.4753 / 4.1MB / SQL:{query_count}