На Zaxidfest їде Gogol Bordello!

Легендарний американський джипсі-панк-гурт дасть єдиний концерт в Україні

Із 16 по 18 серпня у селі Родатичі неподалік Львова на території відпочинкового комплексу «Чарівна долина» відбудеться Zaxidfest-2019. Гостями фестивалю стануть Apocalyptica, You Me At Six, Cradle of Filth, Lacuna Coil, Noize MC. До України вперше завітають британські гурти You me at six та Fatherson. На фестиваль повернуться легенди українського року «Воплі Відоплясова» та багато українських виконавців. А ще американський джипсі-панк-гурт Gogol Bordello, який уперше за 8 років приїде в Україну з єдиним концертом! Гурт стане хедлайнером фестивалю Zaxidfest-2019 і закриє його виступом на головній сцені 18 серпня.
Gogol Bordello – це інтернаціональний гурт, заснований у 1999 році українським емігрантом Євгеном Гудзем, який виїхав із сім’єю до США після трагічних подій у Чорнобилі. До складу гурту ввійшли емігранти з центрально-східних регіонів Європи, Ізраїлю, Еквадору та Ефіопії. Їм вдалося заснувати свій власний вид музики, відомий сьогодні, як джипсі-панк».
Упродовж 20 років існування Gogol Bordello випустив чотири студійні альбоми і один ЕР. У 2005 році підписав контракт із лейблом SideOneDummy, який вважають одним із найвідоміших у сфері панк-музики.
Гурт постійно подорожує, не залишається на одному місці надовго. Зі своїми концертами відвідав більшу частину світу, виступав на найбільших фестивалях Європи та США, здійснив кілька світових турне, «запалював» на сцені із зірками світового масштабу, серед яких Мадонна. Кожен виступ Gogol Bordello – це повноцінне театральне шоу із сумішшю карнавалу, комедії, кабаре, балагана і фарсу. У їхній музиці поєдналися мотиви українського та циганського звучання з карпатським відлунням. Кожен виступ починається з поєднаних рифів скрипки та акордеона, підкріплених вокальним ансамблем, чим змушує слухача бути присутнім та брати участь у дійстві, яке коїться тут і зараз.
Zaxidfest запрошує безкоштовно відвідати фестиваль учасникам АТО та ООС! Для того, щоб отримати пільговий вхід, потрібно попередньо зареєструватися у формі: та на вході на фестиваль обов’язково пред’явити посвідчення учасника бойових дій! Організатори просять уважно ознайомитися з правилами подачі заявки, які вказані у формі, та звернути увагу, що за одним посвідченням може пройти лиш одна особа. Зареєструватися можна до 14 серпня! Під час проведення фестивалю реєстрація відбуватися не буде.
Zaxidfest-2019 триватиме 16 – 18 серпня. На території фестивалю одночасно працюватимуть три сцени із трьома абсолютно різними стилями музики, передбачені фудкорти, розважальні та відпочинкові зони.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4204 / 3.97MB / SQL:{query_count}