Що таке “Фототектура модернізму”?

Центр міської історії запрошує оглянути виставку інтерпретацій архітектури за допомоги візуального і звукового ряду

Вчора у  виставковій залі Центру міської історії (вул. Богомольця, 6) відбулося відкриття виставки “Фототектура модернізму”. Вона є переосмисленням результатів однойменного воркшопу з архітектурної фотографії, який відбувся у липні – жовтні 2018 року в Центрі міської історії і базувався на матеріалах приватного архіву родини Консулових, який у рамках проекту “Міський медіа-архів” оцифровує онука подружжя архітекторів Музи і Анатолія Консулових – архітекторка Катерина Консулова.
Коли емоційна відстань є малою, а об’єкт ще невідомим, мистецьке суб’єктивне переосмислення дозволяє показати те, що ховається за простими на перший погляд архітектурними формами. Виставка “Фототектура модернізму” є спробою поєднати в одній експозиції досвіди сприйняття архітектурних об’єктів вісьмома автор(к)ами з різними професійними ідентичностями, пов’язаними з архітектурою, культурою, журналістикою, театром, фотографією тощо. Об’єктами їхніх мистецьких рефлексій стали реалізовані проекти подружжя архітекторів Анатолія і Музи Консулових, які жили і працювали у Львові після Другої світової війни. Спроектовані ними архітектурні об’єкти є важливими для міста і добре відомі львів’янам. Виставка поєднує різні, часто контрастні інтерпретації архітектури за допомоги візуального і звукового ряду. Над нею працювали: Андрій Бучко, Олександра Давиденко, Анастасія Дем’яник, Катерина Консулова, Мирослава Ляхович, Володимир Палій, Андрій Пучинін, Катерина Сліпченко. Кураторкою проекту є Наталія Мисак.
До слова, у рамках виставки “Фототектура модернізму” запланована супровідна публічна програма у форматі розмов на виставці, кураторських екскурсій, презентацій, дискусій та фотопленерів. Тому стежте за анонсами!

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7392 / 4.06MB / SQL:{query_count}