Підтримати Олеся Федорченка

Львів’ян запрошують на благодійну виставу. Кошти від продажу квитків передадуть на реабілітацію львівського актора

фото: Олег Огородник
У п’ятницю, 28 червня, у вільному театрі “Око” відбудеться прем’єра вистави “Ассо та Піаф”. Кошти, отримані від продажу квитків, передадуть на реабілітацію актора театру Заньковецької Олеся Федорченка, який у липні 2018-го потрапив у ДТП. Чоловік повертався на мотоциклі зі з’їзду байкерів. Дорога була слизькою від мастильних плям через попередню ДТП. Під час аварії отримав важку політравму і як наслідок – травматичну ампутацію ноги…
Небайдужі українці, серед яких відомі актори, підтримали заньківчанина збором коштів і донорством крові. Тепер усе найгірше позаду, зокрема кілька операцій. Як писала “Львівська Пошта” у матеріалі “Я ще здивую, ви це побачите!” (№98 (2110) від 13 грудня 2018 року) попри складне життєве випробування актор не здався – зайнявся активною реабілітацією, щоби повернутися на сцену. Зараз триває робота над встановленням протеза. Але страшна аварія зробила його надзвичайно сильним, передусім морально.
“Четверо акторів із цієї вистави творили на одній сцені разом із актором Олесем Федорченком. Тепер усі в різних театрах, але 28 червня нас об’єднає дещо важливе. Рік тому Олесь потрапив в аварію, зараз проходить реабілітацію, і ми можемо долучитися до того, аби побачити його на сцені якнайшвидше”, – пишуть організатори події. Вартість квитка – 150 грн.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6710 / 4.05MB / SQL:{query_count}