Емоційний інтелект у бізнесі та житті

Видавництво Старого Лева презентує книгу власниці компанії Corporate EQ, експертки з EQ в бізнесі Валерії Козлової

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) і Видавництво Старого Лева презентують книгу “Технологія EQ-BOOST. Як використовувати емоційний інтелект у бізнесі та житті” авторства Валерії Козлової. Це перше видання українського автора на тему емоційного інтелекту в бізнесі.
Книга розповідає, як перетворити власні емоції на каталізатор для досягнення найвищих результатів, як знешкодити емоції-стопери й оминути їхні пастки, та як самостійно підвищувати рівень емоційного інтелекту (EQ). Бізнес, кар’єра, як і все наше життя, це передусім емоції. Перемагає той, хто розуміє себе, вміє керувати власними емоціями і моделювати схожі емоції в інших. У цій книжці мовиться про те, як скористатися особливою авторською методикою бізнес-тренера Валерії Козлової, щоби підвищити рівень свого емоційного інтелекту та досягти успіху в житті й бізнесі.
“Книжка – ключ до відкриття власних ресурсів, і сили, які приховані всередині вас, але про які ви навіть не підозрювали, які можуть вивести вас не просто на наступний, більш ефективний рівень успіху та лідерства, але й навчать отримувати задоволення від ситуацій, котрі ще нещодавно вас лякали та пригнічували”, – ділиться враженнями від книги Ярина Бойчук, директорка Львівської бізнес-школи УКУ.
“Як подолати невидиму “скляну стелю” власних обмежень? Валерія Козлова дає нам практичний інструмент розвитку і реалізації себе”, – розповідає про технологію EQ-BOOST Павло Гайдай, президент компанії Avtologistika & Supply Net Company. – Ця книга про нас, про наші обмеження, а також про те, як стати вільними, щоби проживати щасливе життя у всій його повноті! Рекомендую до прочитання тим, що ставлять перед собою великі цілі”.
Книга “Емоції в бізнесі як драйвер зростання компанії” видана у партнерстві з Видавництвом Старого Лева в рамках серії книг на тему бізнесу та управління.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.0280 / 4.08MB / SQL:{query_count}