Полтава кличе в гості!

За тиждень відбудеться ІІ Фестиваль Meridian Poltava, вхід на всі заходи якого вільний. “Львівська Пошта” пропонує 10 найважливіших подій цього проекту

Із 7 по 9 червня в Полтаві відбудеться ІІ Міжнародний поетичний фестиваль Meridian Poltava. Його учасниками стануть понад 30 митців з України та Швеції. Україну на проекті представлятимуть: Сергій Жадан, Іван Малкович, Ада Роговцева, Ігор Померанцев, Володимир Рафєєнко, Катерина Калитко, Юрій Іздрик, Олександр Бойченко, Артем Чех, Пітер Залмаєв та інші. А зі шведської сторони на фестивалі виступлять: поет і перекладач Лассе Сьодерберґ, співорганізаторка поетичного фестивалю в Мальме Анхела Ґарсія, джазовий музикант і поет Ґуннар Гардінґ, письменниця і редакторка Марі Тонкін, перекладач, поет і фотограф Ларш Пальм та викладачка культурної журналістики і літературна редакторка Анн Лінґебрандт. На відеозв’язок вийде історик та філософ Петер Енґлунд. Він є автором книги про Полтавську битву, яка розійшлася накладом понад 250 тисяч примірників тільки у Швеції!
Події фестивалю відбуватимуться не тільки у самій Полтаві, а й у Решетилівці, де 7 червня проведуть міжнародні поетичні читання, та в музеї “Поле Полтавської битви” (8 червня). Організатори вже представили цікаву програму проекту, у якій ви неодмінно знайдете події на свій смак. Нею передбачені презентації нових книжок, музичні концерти, екскурсії та творчі вечори відомих авторів. Вхід на всі заходи вільний!

Топ-10 подій ІІ Фестивалю Meridian Poltava

1. Творчий вечір Ади Роговцевої за участі самої акторки, а також Катерини Степанкової та Володимира Маляренка – 7 червня о 19.30.
2. Винний літературно-музичний вечір за мотивами роману Олени Андрейчикової “Тіні в профіль” за участі авторки та музикантки Світлани Дудяк – 7 червня о 21.30. 
3. Презентація книги Олександра Бойченка “Країна за Збручем”, яку модеруватиме Лілія Шутяк, – 8 червня о 15.15.
4. Камерний концерт-присвята “Готланд. Послання острову” за участі вокалістки Назгуль Шукаєвої та музикантів Вікторії Польової (рояль), Андрія Павлова (скрипка), Артема Полуденного (віолончель), Юрія Немировського (кларнет), Ігоря Єрмака (флейта), Олега Пахомова (маримба) – 8 червня о 21.00.
5. Концерт-презентація збірки Олега Каданова “Не я, а той” – 8 червня о 23.00.
6. Презентація нової збірки оповідань Артема Чеха “Район “Д”, яку модеруватиме Олександр Бойченко, – 9 червня о 13.15.
7. Презентація нової поетичної збірки Катерини Калитко “Ніхто нас тут не знає, і ми – нікого”, яку модеруватиме Олександр Бойченко, – 9 червня о 15.30.
8. Презентація дитячої книжки-артбука Пітера Залмаєва “Довідник (не)молодого батька”, яку модеруватиме Сергій Жадан, – 9 червня о 16.45.
9. Презентація нового роману Володимира Рафєєнка “Мондеґрін. Пісні про смерть і любов”, яку модеруватиме Олександр Бойченко, – 9 червня о 18.00.
10. Концерт гурту “Лінія Маннергейма” за участі Сергiя Жадана, Олега Каданова та Євгена Турчинова – 9 червня о 21.00.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6418 / 4.08MB / SQL:{query_count}