Ukraїner їдуть до Львова

Презентація книги від однойменного проекту відбудеться у !FESTrepublic

Нещодавно у Видавництві Старого Лева з’явилася неймовірна книжка – “Ukraїner. Країна зсередини”, яка відкриває для читача справжню, несподівану, цікаву та автентичну Україну. Погортати і почитати книжку, зустрітися з ініціатором експедицій, журналістом Богданом Логвиненком можна у четвер, 30 травня, о 19.00 на відкритій терасі біля видавництва (територія !FESTrepublic). Модеруватиме зустріч Юрко Назарук.
“Ukraїner. Країна зсередини” – книга, що стала результатом однойменного мультимедійного проекту, ініційованого письменником, журналістом Богданом Логвиненком, розповідає про найяскравіші моменти з трирічної експедиції унікальними куточками України. Це історії людей та місць, що надихають, зворушують і дивують. А вражаючі фото, які доповнюють видання, відкриють читачам досі не бачену, захопливу Україну. 
“Ця книга про випадковості та закономірності, що траплялися з нами, починаючи з червня 2016-го до жовтня 2018 року, впродовж насиченої експедиції, яка охопила всі історичні регіони – від Слобожанщини до Поділля, від Волині до Таврії, – каже Богдан. – Тут зібрані історії з кожного регіону, до багатьох із них є продовження в QR-коді. Ця книга – частина великої мультимедійної праці, викладеної на сторінках ukrainer.net”.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
14.1803 / 4.05MB / SQL:{query_count}