Іздрик та його “Меланхолії”

У нашому місті відбудеться презентація нової книги письменника

У середу, 29 травня, з 19.00 у “Львівській копальні кави” (пл. Ринок, 10) на львів’ян чекає вечір атмосферної музики, поезії та презентація нової книжки Юрка Іздрика “Меланхолії”, яка нещодавно побачила світ у Видавництві Старого Лева.
Зустрічайте музично-поетичний перфоманс “Меланхолії із саундом і сенсом” за участі Юрка Іздрика, Мар’яни Савки та тріо “Мар’яничі”.
Поезія Юрка Іздрика – це “пристрасть на межі крововиливу, ніжність – наче пара від подиху, радість за межею істерики”. Тут стільки любові, скільки може вмістити серце чоловіка, яке вміє відчувати біль і красу однаково гостро. Впродовж години відчути все це та вижити до снаги лише поетам і справжнім фанатам поезії.
Про любов як акт ескапізму і про любов як спосіб порятунку говоритимуть, читатимуть та музикуватимуть автор книги Юрко Іздрик, поетеса Мар’яна Савка, піаніст Юрій Романів і гітарист Сергій Гурін.
“Меланхолії” – нова книжка Юрка Іздрика, яка пульсує живими емоціями. Це поезія, що не ховається в холодні слова і загадкові метафори, а ловить моменти життя і оголює його найпотаємніші сенси. Чуттєві жінки та квіти в акварельних аплікаціях Мар’яни Савки – ніби прагнення наблизити прекрасне, вклеїти собі у щоденник, притулити до серця, відправити в конверті до запитання.

Юрій Іздрик – український прозаїк, поет, культуролог, автор концептуального журнального проекту “Четвер”. Один із творців станіславського феномену. Автор повісті “Острів Крк” (1994 р.), поетичної збірки “Станіслав і 11 його визволителів” (1996 р.), романів “Воццек” (1996, 1997 рр.), “Подвійний Леон” (2000 р.) і “АМтм” (2004 р.), збірки есеїв “Флешка” (2007 р.), “Таке” (2009 р.), Underwor(l)d (2011 р.), “Іздрик. Ю” (2013 р.), низки повістей, оповідань, статей із культурології та літературознавства.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.2416 / 4.07MB / SQL:{query_count}