“Антитіла” кличуть на стадіон

Львів’яни перші наживо почують пісні з нового альбому Hello

Жителі міста Лева стануть свідками першого в історії гурту “Антитіла” стадіонного туру Hello. Тур присвячений новому альбому та десятиріччю групи. Концерти відбудуться лише в п’яти містах України, а розпочнуться вони виступом 25 травня на стадіоні “Арена Львів”. До цієї визначної події музиканти гурту “Антитіла” готувалися майже два роки і мають чим здивувати своїх прихильників. “Антитіла”  представлять  live-шоу з надсучасним звуком та світлом, яке спеціально для концертів гурт везе з Італії (вони уперше в Україні будуть презентовані на концертах гурту). Особливої уваги заслуговує сцена: спеціально для туру спроектована унікальна конструкція у вигляді напівкола завширшки понад сорок метрів і заввишки з п’ятиповерховий будинок! Крім того, вона міститиме понад 200 квадратів екранів і сотні світлових приладів. Для її перевезення залучать шість великогабаритних вантажівок.
На глядачів чекає розширена музична програма – пісні з нового лонг-плею Hello, серед яких “ТДМЕ”, “Вірила”, “Лови момент”, та хіти з попередніх платівок. На стадіоні “Арена Львів” відбудеться презентація нової пісні та кліпу гурту “Антитіла”, які вони створили у співпраці з відомим британським гуртом Clean Bandit.
Спеціальними музичними гостями туру Hello стануть Melovin – артист, який торік представляв Україну на пісенному конкурсі Євробачення, а також знаний у Польщі рок-гурт Chemia, який нещодавно представив україномовну пісню “Герой”.
Попередній тур “Сонце” (2017 р.) увійшов до Національного реєстру рекордів України, поставивши рекорд у категорії “Найбільша кількість міст, в яких відбулися концерти музичного колективу в рамках одного туру”. З травня 2017-го гурт “Антитіла” витримав дворічну концертну паузу. В 2018-ому анонсував перший стадіонний тур містами України з приводу свого ювілею і на підтримку нового альбому Hello.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9466 / 4.06MB / SQL:{query_count}