Бруно Делепеле дасть єдиний концерт у Органному залі

Один з найкращих віолончелістів Європи дасть концерт у Львові

Вперше до України завітає один з найкращих віолончелістів Європи, концертмейстер челістів Берлінської філармонії Бруно Делепеле з єдиним концертом у Львівському органному залі.
Творчий шлях Бруно Делепеле розпочався ще у п’ять років, завдяки його бабусі, яка була аматором гри на віолончелі. Це стало великим поштовхом для хлопця, і закінчивши музичну школі він вступив до Паризькької консерваторії під керівництвом Філіпа Мюллера. У 2012 році Бруно поїхав до Берліну, щоб продовжити навчання в Університеті мистецтв та в Академії оркестру берлінської філармонії. Йому вдалось зіграти з оркестром фестивалю Верб'є, молодіжним оркестром Густава Малера і студентським оркестром Академії Берлінської філармонії. З 2013 року Бруно Делепеле є першим віолончелістом Берлінської філармонії.
Протягом своєї музичної кар’єри віолончеліст здобув  кілька престижних нагород, серед яких Karl Davidoff International Cello Competition (2012) та Markneukirchen International Instrumental Competition (2013), та став учасником одного з найвідоміших оркестрів світу.
26 травня о 19.00 в Органному залі разом із головним гостьовим диригентом Теодором Кухаром та Ukrainian Festival Orchestra  Bruno Delepelaire дасть свій перший концерт в Україні виконавши найкращі твори Моцарта, Гайдна, Мендельсона.
Ось що каже генеральний директор Органного залу Іван Остапович про цю подію: "Для нас велика честь бачити у Львові такого музиканта. Незважаючи на свій доволі молодий вік зайняв призові місця на дуже престижних світових конкурсах і цього року став першим віолончелістом Берлінського філармонійного оркестру. Оркестру який є одним з найкращих у світі. Грі Бруно притаманна надзвичайна харизматичність та витончений смак. Це особливого типу музикант і ми раді, що він виступить вперше в Україні з нашим оркестром, Ukrainian Festival Orchestra. Його виступ стане справжнім відкриттям для всіх хто любить класичну музику в Україні".
Що ж до Теодора Кухара – це найзаписуваніший диригент свого покоління. У його кар’єрі понад 100 записаних компакт-дисків таких лейблів, як Naxos, Brilliant Classics, Ondine та Marco Polo.
Ukrainian Festival Orchestra виріс із львівського камерного оркестру Collegium Musicum. Співпраця з Бруно Делепеле стане новою сторінкою у музичній історії оркестру, який вже встиг попрацювати з музикантами зі світовим ім’ям: Мідорі, Вадимом Холоденком, Корі Церовшеком, Теодором Кухарем, Ноа Бендінксом-Белґлі, Семюелем Берто, Сіґізвальдом Кьокеном, Андрєєм Ґавріловим, Левом Маркізом та іншими.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
13.4876 / 4.08MB / SQL:{query_count}